Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Kontynuacja Mary Glasgow Magazines

Opublikowano: maj 25, 2022

Kategorie: Pomysły i materiały do lekcji

Czym zastąpić magazyny Mary Glasgow?

Brytyjski wydawca Scholastic zaprzestaje publikacji magazynów językowych Mary Glasgow Magazines. Czasopisma do nauki angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego nie będą dłużej wydawane, a szkoły, biblioteki, nauczyciele i indywidualni użytkownicy nie będą mieli możliwości wykupienia prenumeraty na kolejny rok szkolny.

Co dalej? Mary Glasgow Magazines zaprasza do korzystania z czasopism językowych ELI Magazines. Z myślą o osobach, które nadal pragną wykorzystywać czasopisma w ramach własnego rozwoju językowego, bądź wspierania nimi edukacji językowej swoich uczniów, Scholastic zawarło porozumienie partnerskie z wydawnictwem ELI wskazując czasopisma ELI Magazines jako najbardziej odpowiednie do kontynuacji dotychczasowych subskrypcji czasopism Mary Glasgow ze względu na podobną specyfikę i formę funkcjonowania. Z treścią rekomendacji można zapoznać się tutaj.

Każda osoba prenumerująca czasopisma Mary Glasgow w roku szkolnym 2021/22 w ostatnim numerze bieżącej prenumeraty otrzymała ponadto zaproszenie do kontynuowania nauki języka z czasopismami językowymi ELI.

Chcesz poznać i przetestować czasopisma ELI oraz dowiedzieć się które magazyny wybrać w miejsce dotychczasowych tytułów Mary Glasgow Magazines? Czytaj więcej.