Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Składanie zamówień

Zachęcamy Państwa do składania zamówień na materiały do nauki języków poprzez nasz sklep. Jednocześnie prezentujemy kilka przydatnych informacji przeznaczonych dla nauczycieli, lektorów, szkół, instytucji i bibliotek.

Pomoc merytoryczna

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy przy wyborze materiałów edukacyjnych odpowiednich do Państwa potrzeb prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji dotyczących naszych publikacji oraz zaproponujemy pozycje, które mogą być dla Państwa przydatne. Pomożemy także w doborze materiałów odpowiednich dla określonej grupy wiekowej czy etapu edukacji szkolnej.

Poniżej znaleźć można zestawienie gier edukacyjnych w formacie PDF, które pomoże w wyborze odpowiedniej pozycji. Szczegółowe zestawienia w postaci infografik prezentują istotne cechy rozgrywek oraz wskazują etap edukacji szkolnej, na którym gra może znaleźć zastosowanie.

ELI gry do nauki angielskiego
ELI gry do nauki niemieckiego
ELI gry do nauki hiszpańskiego

Stały rabat dla nauczycieli

Wiele z artykułów dostępnych w naszym sklepie oferowanych jest już z rabatem 10%-15% od cen katalogowych. Nauczyciele języków obcych i lektorzy mają jednak możliwość zakupu wszystkich materiałów z dodatkowym 5% rabatem kumulującym się ze zniżkami obowiązującymi w sklepie. W celu otrzymania stałej zniżki należy po zarejestrowaniu się w naszej księgarni wysłać do nas e-mail na adres info@ettoi.pl z informacją o uprawnieniu do zniżki dołączając dokument potwierdzający fakt, że jest się nauczycielem. Dokumentem takim może być skan legitymacji nauczycielskiej, dyplomu ukończenia studiów w zakresie nauczania języka obcego lub zaświadczenie od dyrektora szkoły potwierdzające zatrudnienie na stanowisku nauczyciela języka obcego. Po weryfikacji otrzymanych danych przypiszemy do konta klienta nauczyciela/lektora stały dodatkowy rabat w wysokości 5%.

Warunkiem korzystania ze zniżki dla nauczycieli jest zgoda na otrzymywanie newslettera i zaznaczenie tej opcji podczas rejestracji.

Zamówienia z odroczonym terminem płatności

W przypadku zamówień składanych w imieniu szkoły, przedszkola lub innej instytucji oświatowej (gdy płatnikiem zamówienia ma być któryś z tych podmiotów lub jednostka samorządowa) istnieje możliwość otrzymania faktury z odroczonym terminem płatności. Opcja taka będzie widniała wśród dostępnych form płatności w trakcie finalizacji zamówienia i będzie opisana jako Płatność przelewem po otrzymaniu towaru.

W szczególnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do poproszenia o przesłanie potwierdzenia zamówienia w formie skanu zawierającego pieczęć instytucji i podpis osoby zamawiającej.

Zamówienia w ramach funduszy unijnych i programów rządowych

Obsługujemy zamówienia realizowane z funduszy Unii Europejskiej oraz w ramach programów rządowych. Wystawiamy faktury z 14-dniowym (lub na życzenie dłuższym) terminem płatności respektując jednocześnie życzenia i wskazówki zamawiającego dotyczące ewentualnej konieczności doprecyzowania nazw zamawianych artykułów zgodnie z narzuconymi wytycznymi.

Jeżeli z przyczyn formalnych niemożliwe jest złożenie zamówienia poprzez sklep internetowy, prosimy o przesłanie zamówienia mailowo lub telefonicznie.

Środki do wydania?

Jeśli Państwa szkoła, biblioteka lub instytucja chciałaby otrzymać pomoc w zaplanowaniu zakupów ze środków przyznanych na zakup materiałów edukacyjnych, chętnie udzielimy merytorycznego wsparcia, doradzimy, które materiały będą najbardziej pasowały do Państwa potrzeb i samodzielnie przygotujemy kosztorys dopasowując go do wskazanej przez Państwa kwoty. Po przedstawieniu wstępnego kosztorysu wysłuchamy Państwa uwag i dokonamy ewentualnych modyfikacji w celu jak najlepszego dostosowania profilu oferty do Państwa oczekiwań przedmiotowych i formalnych.

Posiadamy wiedzę merytoryczną o każdej z oferowanych przez nas pozycji, znamy specyfikę nauczania w szkołach podstawowych, średnich, szkołach językowych, nasze propozycje będą więc uwzględniały specyficzne konteksty nauczania oraz specyficzne potrzeby jednostek kulturalnych i edukacyjnych.

Darmowa wysyłka

W przypadku zamówień indywidualnych na kwotę powyżej 220zł przesyłkę wysyłamy na koszt własny niezależnie od wybranego sposobu płatności.