Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Speak Up - The English-speaking World + CD audio

41,90 zł
NAKŁAD WYCZERPANY - NIE BĘDZIE WZNOWIENIA
Speak Up - The English-speaking World + CD audio to książka przeznaczona dla młodzieży na poziomie B1/B2 opracowana we współpracy z anglojęzycznym czasopismem Speak Up (więcej na temat pisma na stronie www.speakuponline.it) przedstawiająca kulturę i styl życia w krajach anglosaskich poprzez...
Ilość
brak na stanie


Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie
Speak Up - The English-speaking World + CD audio to książka przeznaczona dla młodzieży na poziomie B1/B2 opracowana we współpracy z anglojęzycznym czasopismem Speak Up (więcej na temat pisma na stronie www.speakuponline.it) przedstawiająca kulturę i styl życia w krajach anglosaskich poprzez serię artykułów pochodzących ze wspomnianego czasopisma przystosowanych odpowiednio do potrzeb książki. Każdy rozdział zawiera ciekawe i aktualne słownictwo oraz  ćwiczenia na poziomie B1/B2. Ponadto w książce znajdują się ćwiczenia przygotowane w oparciu o kryteria CLIL (Content and Language Integrated Learning) oraz strony służące do kopiowania z ćwiczeniami wspomagającymi przygotowanie się do egzaminów typu certification exams. Celem ksiązki jest również rozwijanie umiejętności praktycznych związanych z rozumieniem ze słuchu, rozumieniem tekstu pisanego oraz samodzielnym budowaniem krótkich wypowiedzi ustnych i pisemnych w autentycznych sytuacjach i  zdarzeniach komunikacyjnych.
Dodatkowo na początku i na końcu książki znajdują się strony służące do stworzenia własnego portfolio kompetencji językowych. W zestawie znajduje się płytka CD audio z materiałami do odsłuchu oraz ćwiczeniami na rozumienie ze słuchu.
Do książki można dokupić Teacher's Guide ze wskazówkami dla nauczyciela dotyczącymi pracy z książką.

Przykładowe strony z tej książki:

Zakres tematyczny poszczególnych modułów książki:
-The natural World
-Past and present
-Politics, institutions
-Trouble at home and abroad
-Visual arts
-Science, technology
-Youth culture

Książka opracowana w oparciu o kryteria Common European Framework oraz  CLIL (Content and Language Integrated Learning)

Autor: Rachel J. Roberts

Format 20x28,5cm, 192 strony

W zestawie płytka CD audio

ISBN 9788849304398

Wydawnictwo La Spiga Languages, 2006
9788849304398
9788849304398
9788849304398
Speak Up - The English-speaking World + CD audio

The result of a collaboration with the English magazine SPEAK UP, this full-colour volume presents an up-to-date overview of the life and culture in English-speaking countries with the adapted Speak Up articles offering windows onto areas of special interest.
Each module contains relevant vocabulary and language graded exercises (levels B1, B2). There are exam-style photocopiable pages designed to prepare students for exams, and CLIL-style exercises to help them with their cross-curricular studies. The special focus of the book is to stimulate a practical use of English through its numerous speaking and project work activities and to encourage students to use English in authentic situations, by navigating the Internet and writing e-mails to ask for information about real places.
It comes complete with an audio CD with listening activities aimed at tuning the students’ ears to the English language as spoken by mother-tongue speakers.

Topics:
-The natural World
-Past and present
-Politics, institutions
-Trouble at home and abroad
-Visual arts
-Science, technology
-Youth culture

 Common European Framework,  CLIL (Content and Language Integrated Learning)

Rachel J. Roberts

20x28,5cm, 192 full-colour pages

CD audio included

ISBN 9788849304398

La Spiga Languages, 2006