Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Rekomendacje

Duende - Descsubriendo España y Latinoamérica

Duende - Descsubriendo España y Latinoamérica
Justyna Sikora
Autentyczny zakup
2019-10-14

Pięć gwiazdek za bogactwo treści, dobór tematów i modułowy układ tekstów.

Duende to ciekawa młodzieżowa książka językowo/kulturowa, czyli taki podręcznik do nauki hiszpańskiego, ale opowiadający o kulturze hiszpańskiej i latynoamerykańskiej. Ma nowoczesny układ treści, dużo zdjęć oraz bardzo barwną szatę graficzną. Każda lekcja składa się z dziesiątek artykulików i ćwiczeń. Bardzo, bardzo przystępny i nowatorski układ treści. Dobór tematów różnorodny, ale nie jest to tylko historia, tradycje, zabytki i kuchnia, ale nawet bardziej coś na kształt przewodnika dla młodzieży po interesujących go tematach - na przykład jak się żyje młodym w krajach hiszpańskojęzycznych, jak spędzają czas, czym się interesują. W tym kontekście mamy też przegląd wielu spraw społecznych i związanych ze współczesną cywilizacją, popkulturą, sportem i formami spędzania wolnego czasu. Książka doskonała jako podręcznik uzupełniający - również pod kątem przygotowania do DELE.

DELE Activo B1 + 2 CD audio

DELE Activo B1 + 2 CD audio
Justyna Sikora
Autentyczny zakup
2019-10-14

Dobra!

Zakupiłam kilka książek do DELE. Ta była najtańsza, a przydała mi się najbardziej (choć oczywiście korzystałam też z tych innych). Zaletami tej są: czytelny układ, zrozumiałe ćwiczenia i arkusze egzaminacyjne, konkretne wskazówki, dużo o cywilizacji i kulturze, no i ta dobra cena.

¡De Fiesta! + CD audio

¡De Fiesta!  + CD audio
Justyna Sikora
Autentyczny zakup
2019-10-14

¿Sabías que? ...czy wiesz, że?

Niepozorna książeczka formatu A5 do nauki hiszpańskiego pięknie przedstawiająca goegrafię, historię, kulturę i tradycje Hiszpanii, w tym kulturę popularną, folklor, tradycje kulinarne, święta, popularne festyny itd. Można przeglądać i czytać zwyczajnie dla przyjemności. Do tego audio, ciekawe zdjęcia, objaśnienia trudnych słówek i na końcu ćwiczenia, dzięki którym możemy się sprawdzić językowo. Świetna zarówno do czytania, jak i do nauki języka.

¡Vamos! (wersja PDF) - prenumerata na bieżący rok szkolny (październik-czerwiec) + audio mp3

¡Vamos! (wersja PDF) - prenumerata na bieżący rok szkolny (październik-czerwiec) + audio mp3
Justyna Sikora
Autentyczny zakup
2019-10-13

Gazetki do hiszpańskiego na poziomie względnie początkującym.

Pisemko w PDFie przeznaczone dla uczących sie hiszpańskego. Podoba mi się w nim dobór treści, choć osobiście jestem już za duża (czasopismo zaprenumerowane głównie z myślą o mojej młodszej siostrze). Zawartość i charakter nieco bardziej dziecięcy niż dorosły. Można posłuchać audio. Fajne ćwiczenia.

Madrid ¡Me encantas! + CD audio

Madrid ¡Me encantas!  + CD audio
Justyna Sikora
Autentyczny zakup
2019-10-13

Ciekawa i wartościowa książka o Madrycie

Trzymam w ręku egzemplarz Madrid ¡Me encantas! i naprawdę mam satysfakcję z jej przeczytania. Ach, ten Madryd. Nie mogę się doczekać kiedy znów tam pojadę. Tymczasem ta lapidarna książeczka bardzo fajnie opisuje to wspaniałe miasto. Jest to oczywiście książka ucząca języka, więc możemy liczyć na dodatkowe audio i ćwiczenia wspomagające. Poziom pomiędzy początkującym i średnim. Ciekawie zredagowana i niesztampowa! ¡Viva España!