Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Rekomendacje

From Games to Plays

From Games to Plays
Martyna Barko
2020-07-06

Przydatne w aktywizacji uczniów

Aktywizacja uczniów do mówienia w języku obcym to często duży problem. Dzięki tej pozycji, i podobnym publikacjom wykorzystującym techniki teatralne w nauczaniu języków obcych, można przełamać pierwszy, naturalny opór i w rezultacie zachęcić do prób samodzielnego wypowiadania się po angielsku. Dzięki zróżnicowanej tematyce scenek łatwo znaleźć coś, co zainteresuje każdą grupę.

The Story Musical + 7 DVD

The Story Musical + 7 DVD
Martyna Barko
2020-07-06

Masa materiałów

W zestawie znaleźć można na prawdę dużą ilość materiałów (7 DVD), które pozwolą przygotować pełne inscenizacje przedstawień w języku angielskim, łącznie z rekwizytami i kostiumami. To na prawdę przyjemność pracować z tak dobrze opracowanymi materiałami.

Plakat English Irregular Verbs

Plakat English Irregular Verbs
Maria Buczek
2020-05-26

Bardzo ładnie opracowany

Spośród wielu dostępnych pomocy tego typu ten plakat wydaje mi się wyjątkowo udany i po prostu ładny. Idealna pomoc do udekorowania sali lekcyjnej. Lista czasowników wydaje się dobrze dobrana i bierze pod uwagę najczęściej używane i przez to najprzydatniejsze słownictwo.

Plakat Food and Drinks: Countable / Uncountable

Plakat Food and Drinks: Countable / Uncountable
Dagmara Konopa
2020-05-26

Świetnie opracowany

Potwierdzam poprzednią opinię:) Plakat jest rzeczywiście świetnie opracowany i bardzo prejrzysty. Ujęto w nim kilka zagadnień równocześnie, w bardzo zmyślny sposób.

Plakat Prepositions & Adverbs

Plakat Prepositions & Adverbs
Seweryn Stasiak
2020-05-26

Bardzo przejrzysty

Trudno wyobrazić sobie bardziej przejrzystą prezentację tego zagadnienia. Znaczenia zaprezentowany w pomysłowy, czytelny i estetyczny sposób. Idealny do mojej sali lekcyjnej.