Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Play with Benjy 1 Book + English cartoons and activities on DVD

36,90 zł

Książka z filmami DVD Play with Benjy część 1 dla dzieci ucząca języka angielskiego z zabawnymi interaktywnymi ćwiczeniami, do wykorzystania na poziomie szkoły podstawowej, przeznaczona do użytku szkolnego i domowego. Od 6 do 11 lat, poziom A1/A1+

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Play with Benjy 1 (Book + English cartoons and activities on DVD) - to pierwszy z dwóch zeszytów przewidzianych dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat i służących jako uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka angielskiego w ciągu 5 pierwszych lat jego nauki.

Zeszyt poziomu 1 przewidziany jest w szczególności dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat i może towarzyszyć dziecku w ciągu pierwszych 3 lat nauki.

Bohaterami kursu jest czworo sympatycznych dzieci o imionach Nick, Molly, Eddy i Jenny, oraz postać z magicznej książki - miś Benjy. Każdy rozdział zeszytu składa się z bardzo prostych prezentacji nowych wyrazów i struktur gramatycznych, jak również gier, zabaw, kolorowanek, ćwiczeń i piosenek utrwalających poznane słówka i gramatykę. Na końcu książki znajdują się rysunki z bohaterami książki do wycięcia i odegrania przez dziecko scenek z ich użyciem.

Do zeszytu dołączona jest płytka DVD zawierająca animowane scenki nawiązujące do kolejnych rozdziałów zeszytu. W zestawie znajduje się również książeczka zawierająca transkrypcje dialogów z płyty DVD, jak również rozwiązania do poszczególnych ćwiczeń.

Proponowane w zeszycie ćwiczenia dzielą się na trzy typy:
-Before you watch activities (ćwiczenia koncentrujące się na słownictwie przedstawionym w danym rozdziale
-While you watch activities (interaktywne ćwiczenia wykorzystujące słownictwo i struktury przedstawione w animowanych scenkach i piosenkach z płyty DVD
-After you watch activities (ćwiczenia służące powtórzeniu i utrwaleniu poznanych słówek, zwrotów i struktur)

Spis rozdziałów:
-Part 1
-A new friend
-School things
-Colours
-Toys
-Pets
-A party
-Part 2
-Benjy's actions
-My classroom
-My body
-My house
-On a farm
-Benjy's ABC
-Part 3
-A photo album
-My familly
-My favourite food
-My favourite clothes
-School time
-Safari Park

PlayWithBenjy1Str1.gifPlayWithBenjy1Str2.gifSeria Play with Benjy doskonale nadaje się do pracy samodzielnej, lub - w zależności od potrzeby - do pracy przy wsparciu rodzica, lub nauczyciela, jak również do wykorzystania w trakcie zajęć w klasie.

Ludyczny charakter serii czyni z niej doskonałe narzędzie do nauki języka angielskiego w każdych okolicznościach, a jej specyfika pozwala na użycie jej jako uzupełnienia do każdego kursu języka angielskiego dla dzieci.

Autorzy: Maria Grazia Bertarini and Paolo Iotti

96 stron, miękka okładka

ISBN: 9788853604347

9788853604347
9788853604347
9788853604347

Play with Benjy 1 (Book + English cartoons and activities on DVD)

The first of a series of 2 volumes Play with Benjy + DVD

About the series
:
These two fun exercise books are thought to present, revise and consolidate the language taught in the first five years of learning english as a foreign language.

STRUCTURE
Based on stories about Benjy the Bear and his bunch of jolly friends, the books contain various fun, interactive activities to do before, during and after watching the short films on the attached DVD. The DVD, which is compatible with Interactive Whiteboards, contains animated stories, cartoons and songs. The simple and clear structure makes these volumes suitable for individual use at home or as exercise books for the holidays, as well as in class.

Topics included:
-Part 1
  -A new friend
  -School things
  -Colours
  -Toys
  -Pets
  -A party
-Part 2
  -Benjy's actions
  -My classroom
  -My body
  -My house
  -On a farm
  -Benjy's ABC
-Part 3
  -A photo album
  -My familly
  -My favourite food
  -My favourite clothes
  -School time
  -Safari Park

  

DVD sample clip:
 


 by Maria Grazia Bertarini and Paolo Iotti

96 full-colour pages

ISBN: 9788853604347


Przykładowa animowana scenka z płyty DVD:

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

\'Play with Benjy\' to seria świetna jako uzupełnienie nauki języka dla dzieci w wieku 6-11, a więc w okresie, gdy zdobywają dopiero, a następnie utrwalają takie podstawowe umiejętności jak pisanie i czytanie. Autorzy serii postawili przede wszystkim na aktywację wyobraźni dziecka, tworząc ciekawych bohaterów, z którymi dziecko może się identyfikować; dlatego w książce znajdziemy mnóstwo zachęt do kolorowania, wycinania czy odgrywania scenek, ale także zadania w formie krzyżówek. Dołączenie do książki płyty DVD z animowanymi scenkami i zadaniami dodatkowo rozbudza wyobraźnię dziecka i sprawia, że nauka staje się plastyczną historią i przygodą, w której można wziąć udział. Wydaje się to ważne szczególnie w odniesieniu do najmłodszych uczniów. Mówiąc nieco banalnie: bawiąc - uczy, oczywiście na najwyższym merytorycznym poziomie.

Zweryfikowany zakup

Wielkim atutem pozycji Play with Benjy 1 jest płyta DVD z filmikami z misiem Benjy w roli głównej, dzięki czemu książka nabiera interaktywnego charakteru i nowej jakości. <br /> ...a sama książka niezwykle przyjazna, przejrzysta, miła i sympatyczna z bardzo przyzwoitą treściowo zawartością i dużą różnorodnością zadań.<br /> Moja szkoła ma niedługo zamówić tablicę interaktywną, więc wtedy będzie jeszcze lepsza zabawa z płytą DVD.