Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Kliknij Akceptuję, aby zamknąć ten komunikat. | Czytaj politykę cookies.

Nasza księgarnia językowa - dlaczego warto?

Nasza księgarnia językowa - dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać językową księgarnię internetową ettoi.pl


W księgarni językowej ettoi.pl kupujesz z pierwszej ręki

Składając zamówienie w naszej księgarni językowej omijasz pośredników, ponieważ kupujesz u bezpośredniego i sprawdzonego importera i dystrybutora wydawnictw językowych ELI PUBLISHING i LA SPIGA MODERN LANGUAGES.


Internetowa księgarnia językowa ettoi.pl gwarancją dostępności wszystkich oferowanych artykułów

Jako importer i dystrybutor wydawnictw językowych ELI PUBLISHING i LA SPIGA MODERN LANGUAGES posiadamy własny magazyn wszystkich publikacji z tych wydawnictw. Składając u nas zamówienie masz więc pewność, że każdy artykuł, który  umieścisz w koszyku jest dostępny od ręki, i że Twoje zamówienie zostanie wysłane bez oczekiwania na ściągnięcie towarów od innych dystrybutorów, lub pośredników.


Internetowa księgarnia językowa ettoi.pl gwarancją niskich cen

W naszej księgarni językowej niskie ceny oraz atrakcyjne promocje i rabaty to standard. Ponadto nauczycielom, lektorom i szkołom oferujemy dodatkowe zniżki, materiały gratisowe i nieodpłatne komponenty do kursów językowych. 


Internetowa księgarnia językowa ettoi.pl gwarancją zróżnicowanych form płatności oraz bezpiecznych zakupów

Składając zamówienie w naszej księgarni internetowej masz zawsze do wyboru wiele dogodnych sposobów opłacenia Twojego zamówienia począwszy od tradycyjnego przelewu bankowego, lub pobrania pocztowego, skończywszy na nowoczesnych systemach płatności online dających stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa transakcji.


Internetowa księgarnia językowa ettoi.pl gwarancją profesjonalnej pomocy merytorycznej

Jako przedstawiciel wyd. ELI PUBLISHING i LA SPIGA MODERN LANGUAGES znamy każdą z oferowanych przez nas publikacji i wiemy, co sprzedajemy. Opiekę merytoryczną nad strukturą i sposobem prezentacji naszej oferty językowej sprawują osoby z gruntownym przygotowaniem filologicznym oraz posiadające bogate doświadczenia dydaktyczne związane nauczaniem języków obcych. Nasz zespół osobiście redaguje opisy wszystkich książek i materiałów dydaktycznych oraz służy natychmiastową pomocą merytoryczną w sytuacji ewentualnych pytań, lub wątpliwości.


Internetowa księgarnia językowa ettoi.pl gwarancją kompleksowego wsparcia Klienta

Kupując w naszej księgarni internetowej możesz liczyć na  fachowe wsparcie i porady dotyczące wyboru odpowiednich materiałów językowych dostosowanych Twoich oczekiwań, umiejętności, bądź wymogów danej placówki edukacyjnej. Ponadto zawsze służymy Ci katalogami, zdjęciami przykładowych stron książek, podstronami tematycznymi poświęconymi prezentacjom poszczególnych serii oraz egzemplarzami okazowymi. Dla Twojej wygody uruchomiliśmy też system rekomendacji pozwalający kupującym na dzielenie się z Tobą wrażeniami i opiniami o oferowanych przez nas publikacjach ELI i LA SPIGA. Dzięki temu nasza księgarnia stanowi źródło największej ilości rzetelnych i bogatych informacji na temat każdej z publikacji. 


Internetowa księgarnia językowa ettoi.pl gwarancją wysokiej jakości obsługi i zadowolenia klienta

W pełni świadomi, iż sukces należy budować przede wszystkim na zaufaniu i zadowoleniu klientów postępujemy zgodnie z kodeksem etycznym kładąc nacisk na profesjonalizm i orientację na potrzeby klienta. Naszym głównym i najwyższym celem jest długoterminowe zadowolenie użytkowników naszych materiałów, nie zaś natychmiastowy zysk. Dlatego zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, respektujemy prośby i sugestie kupujących oraz dotrzymujemy terminów realizacji zamówień.


Czas tworzenia : 0.123 Ilosc zapytan : 31 - czas : 0.022969141052246