Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Kliknij Akceptuję, aby zamknąć ten komunikat. | Czytaj politykę cookies.

Najczęściej zadawane pytania

Regulamin sklepu ettoi.pl. Zasady kupowania

CZY MOJE ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO WYSŁANE?
Złożyłeś zamówienie i chciałbyś wiedzieć kiedy otrzymasz przesyłkę? Ważna informacja! Status Twojego zamówienia „Przyjęte” oznacza, że jego realizacja przebiega standardowym trybem i nie nastąpiły żadne zakłócenia związane ani z ewentualnym otrzymaniem od Ciebie płatności (w przypadku przedpłaty), ani z przygotowaniem towaru do wysyłki. Z kolei zmiana statusu zamówienia na "Wysłane" (bądź otrzymanie informacji email o wysyłce bezpośrednio od operatora świadczącego dostawę) oznacza, że zamówienie zostało wysłane zgodnie z wybraną metodą dostawy.

-----------------------------------------------------------


STANDARDOWY TRYB REALIZACJI TWOJEGO ZAMÓWIENIA:
jeżeli wybrałeś płatność za pobraniem, przesyłka zostanie/została wysłana w przeciągu 24 godzin (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) od momentu złożenia przez Ciebie zamówienia.

jeżeli wybrałeś jedną z następujących form płatności:
-przedpłata na konto
-płatność za pośrednictwem systemu płatności PayU
-płatność na podstawie wygenerowanej faktury pro forma

Twoja przesyłka zostanie/została wysłana w przeciągu 24 godzin (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) od momentu otrzymania przez nas Twojej wpłaty.

jeżeli złożyłeś zamówienie w imieniu szkoły, lub instytucji i wybrałeś fakturę z terminem płatności 14 dni przesyłka zostanie/została wysłana w przeciągu 24 godzin (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) od momentu otrzymania przez nas faksem, lub w załączniku do emaila potwierdzenia zamówienia opatrzonego pieczątką szkoły, lub instytucji wraz z podpisem osoby upoważnionej do złożenia zamówienia.

W przypadku jakichkolwiek zakłóceń związanych z wysyłką Twojego zamówienia poinformujemy Cię o tym poprzez email, lub telefonicznie.

Zapoznaj się z informacjami na temat czasu dostawy.

Do góry

-----------------------------------------------------------


KIEDY OTRZYMALIŚMY/OTRZYMAMY TWOJĘ WPŁATĘ?
Twoją wpłatę otrzymamy/otrzymaliśmy najpóźniej następnego dnia roboczego po dniu, w którym zlecisz/zleciłeś przelew (dotyczy przelewów zlecanych za pośrednictwem internetu lub w placówce banku).
Jeżeli z kolei dokonasz/dokonałeś wpłaty za pośrednictwem Poczty Polskiej (lub innej firmy przyjmującej zlecenia wpłat bankowych) zaksięgowanie na naszym koncie Twojej wpłaty może/mogło nastąpić dopiero po około 3 dniach.

Wpłata dokonana za pośrednictwem systemu płatności PayU jest księgowana natychmiast po jej zleceniu i akceptacji przez te serwisy.

W przypadku jakichkolwiek zakłóceń związanych z otrzymaniem Twojej wpłaty poinformujemy Cię o tym poprzez email, lub telefonicznie.

Do góry


Czas tworzenia : 0.075 Ilosc zapytan : 31 - czas : 0.025758339492798