Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Kliknij Akceptuję, aby zamknąć ten komunikat. | Czytaj politykę cookies.

Misja Księgarni


O tym, że nauka języka obcego wcale nie musi być nieciekawa i uciążliwa, a wręcz przeciwnie, że może stanowić doskonałą i wartościową rozrywkę, przekonało się wiele osób, które skorzystały z naszych materiałów do nauki języków obcych.

Świadomi tego faktu zachęcamy do zapoznania się z ofertą książek, gier i pomocy dydaktycznych prezentowanych w naszej księgarni językowej ettoi.pl. Jesteśmy przekonani, że spełni ona oczekiwania każdego, kto pragnie uczyć się, lub uczyć innych języków obcych w miłej i bezstresowej atmosferze.

Wspólnie z wydawnictwami ELI PUBLISHING i LA SPIGA MODERN LANGUAGES dokładamy wszelkich starań aby zakres i dobór oferowanych materiałów i pomocy dydaktycznych w jak największym stopniu odpowiadały Państwa oczekiwaniom i aby korzystanie z nich sprawiało Państwu zawsze wiele satysfakcji.W naszej internetowej księgarni językowej zapewniamy:

- szeroki wybór pozycji wydawniczych do nauki języków obcych

- szczegółowe, wyczerpujące i merytoryczne opisy wszystkich publikacji

- podstrony tematyczne poświęcone prezentacjom poszczególnych serii

- pomoc merytoryczną przy wyborze materiałów i pomocy dydaktycznych

- miłą i fachową obsługę

- indywidualne podejście do każdego klienta

- zniżki dla nauczycieli i lektorów

- dogodne formy dostawy i płatności

- natychmiastową realizację zamówieńOpiekę merytoryczną nad naszą księgarnią językową sprawują osoby z gruntownym przygotowaniem filologicznym i posiadające bogate doświadczenia dydaktyczne związane nauczaniem języków obcych.


Czas tworzenia : 0.330 Ilosc zapytan : 31 - czas : 0.1504368928833