Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Magicamente Insieme 1

69,00 zł
Magicamente Insieme 1 - pierwszy poziom kompleksowego, interdyscyplinarnego kursu dla dzieci w języku włoskim składającego się z pięciu odrębnych zeszytów i  płyty CD-ROM, rozwijającego tematy wynikające z głównych założeń dydaktycznych programu nauczania dla pierwszych klas szkoły...
Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie


Magicamente Insieme 1 - pierwszy poziom kompleksowego, interdyscyplinarnego kursu dla dzieci w języku włoskim składającego się z pięciu odrębnych zeszytów i  płyty CD-ROM, rozwijającego tematy wynikające z głównych założeń dydaktycznych programu nauczania dla pierwszych klas szkoły podstawowej.

Kurs gwarantuje harmoniczny i zrównoważony rozwój i kładzie nacisk na budowanie przez dzieci własnej bazy doświadczeń, refleksję nad nimi, i w konsekwencji na sukcesywne rozwijanie na ich podstawie swoich umiejętności oraz kompetencji ogólnorozwojowych.

Każdy z zeszytów pozwala na dogodne dostosowanie lekcji do wymogów pracy w szkole, jak też do pracy z mniejszą grupą dzieci, lub z pojedynczym dzieckiem umożliwiając w każdym z wariantów przeprowadzenie interesujących zajęć.

Zestaw Magicamente Insieme 1 składa się z następujących komponentów:
Magicamente Insieme 1 - Linguaggi con Laboratorio di Grammatica  
Magicamente Insieme 1 - Matematica Scienze Informatica
Magicamente Insieme 1 - Storia Geografia con Laboratoro di Geostoria
Magicamente Insieme 1 - Primi passi
Magicamente Insieme 1 - CD-ROM  


magicamente_insieme_livello_1.GIF


CHARAKTERYSTYKA POSZCZEGÓLNYCH ZESZYTÓW:

Magicamente Insieme 1 - Prerequisiti Metodo
- zeszyt ukierunkowany na rozwijanie ogólnych umiejętności związanych z czytaniem, pisaniem i wykonywaniem prostych operacji logicznych

128 kolorowych stron
format 22,5x28,5cm

Magicamente Insieme 1 - Linguaggi con Laboratorio di Grammatica - zeszyt zawierający krótkie teksty narracyjne oraz prezentujący różne informacje związane z wiedzą o otaczającym dzieci świecie. Do zeszytu dołączony jest dodatek gramatyczny, który za pomocą rysunków i zabawnych ćwiczeń o narastającym stopniu trudności w bezstresowy sposób wprowadza dzieci w świat głosek, budowy wyrazów, zasad pisowni i ortografii, jak również charakterystyki składni, skutecznie ucząc przy tym podstaw języka włoskiego.

168 stron (120 kolorowych stron + 48 w dwukolorowej szacie graficznej)
format 22,5x28,5cm

Magicamente Insieme 1 - Matematica, Scienze, Informatica - zeszyt prezentujący tematy i ćwiczenia związane z elementarnymi operacjami matematycznymi, prawami fizyki oraz uczący podstaw informatyki.

120 kolorowych stron
format 22,5x28,5cm

Magicamente Insieme 1 - Storia, Geografia con Laboratoro di Geostoria - zeszyt przybliżający znaczenia pojęć związanych z umiejscowieniem zdarzeń, zjawisk przyrodniczych, osób i przedmiotów w czasie i przestrzeni. Do zeszytu dołączony jest dodatek Laboratoro di Geostoria rozwijający tematykę relacji czasoprzestrzennych.

96 stron (48 kolorowych stron + 48 w dwukolorowej szacie graficznej)
format 22,5x28,5cm

Magicamente Insieme 1 - Primi passi -  zeszyt mogący stanowić wprowadzenie do kursu Magicamente Insieme uczący lierek, cyferek i podstaw czytania.

60 kolorowych stron
format 22,5x28,5cm

Magicamente Insieme 1 - CD-ROM - w pełni przystosowana do pracy z wykorzystaniem komputera, lub tablicy interaktywnej płyta CD-ROM zawierająca uzupełniony nagraniami audio i ćwiczeniami interaktywnymi elektroniczny zapis zeszytu  Prerequisiti Metodo oraz zeszytów Linguaggi con Laboratorio di Grammatica do pierwszego, drugiego oraz trzeciego poziomu kursu.

Ponadto do zestawu dołączona jest kolorowa rozkładana broszura prezentująca litery alfabetu oraz cyfry..

Pełna prezentacja kursu w języku włoskim

Autorzy: Marilena Cappelletti, Angelo De Gianni
Łączna ilość stron: 572
Format 22,5x28,5cm
ISBN 9788846826169

Poniżej zdjęcia okładek poszczególnych zeszytów wchodzących w skład kompletu:

9788846826169
9788846826169
9788846826169

Magicamente Insieme 1 - Corso di linguaggi per la Scuola Primaria.

L’impostazione didattica di fondo della precedente edizione permane, ma con importanti migliorie (percorsi musicali e di ascolto, maggiore esplicitazione delle unità di apprendimento, nuovi laboratori, CD-ROM interattivo…), ad accontentare ancora di più tanto gli alunni quanto l’insegnante.

• un percorso didattico unitario che si esplica attraverso Unità che partono sempre dalle esperienze del bambino e dalla riflessione sui suoi vissuti, per raggiungere gli obiettivi di apprendimento e la loro successiva e conseguente trasformazione in competenze.

• attenta gradualità e dimensione sempre interdisciplinare, arricchito di preziosi supporti multimediali.

• Tutti i volumi offrono la possibilità di costruire percorsi operativi didattici personalizzati per la classe, il gruppo o il singolo alunno, sempre in nome di un percorso di armonico apprendimento.

Componenti per la classe prima :
• Prerequisiti e Metodo
• Sussidiario dei Linguaggi con inserito il Laboratorio di grammatica
• Matematica - Scienze - Informatica
• Storia e Geografia con inserito il Laboratorio di geostoria
• Libro Digitale Pagina web Magicamente insieme

di Marilena Cappelletti, Angelo De Gianni
572 pagine
Formato 22,5x28,5cm
ISBN 9788846826169
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Magicamente insieme to ciekawy, niezwykle kolorowy i pełny fantastycznych zadań komplet książek dla dzieci z zadaniami ogólnorozwojowymi nastawionymi przede wszystkim na zdobywanie umiejętności czytania, pisania, dodawania, a przy okazji świetnie pomagający dzieciom w nauce języka włoskiego. <br /> <br /> Zeszyty świetnie wprowadzają również elementarne informacje z zakresu przyrody, geografii, matematyki, informatyki, historii, gramatyki i ortografii, a dzięki modułowej budowie pozwalają mi na dużą swobodę w pracy z dziećmi, ewentualne „przeskoczenie” niektórych tematów i powrotu do nich w późniejszym terminie, dostosowanie zadań do czasu trwania zajęć, przejście od zadań trudniejszych do typowo dziecięcych jeśli dzieci są w danym momencie zmęczone, lub rozkojarzone.<br /> <br /> Cały zestaw jest bardzo bogaty (w sumie pięć osobnych zeszytów: jeden główny, jeden wprowadzający i trzy dodatkowe tematyczne), więc materiału jest wystarczająca ilość na co najmniej kilka miesięcy pracy.<br /> <br /> Wielka różnorodność przesympatycznych tematów i ćwiczeń sprawia, że dzieci prawie nigdy nie są znużone na naszych zajeciach i zawsze z wielką ochotą przystępują do rozwiązywania kolejnych zadań, rebusów i zgadywanek. <br /> <br /> Jednym słowem Magicamente insieme to mnóstwo ciekawych i rozwijających zadań, które umożliwiają mi zorganizowanie dzieciom nie tylko miłej zabawy i atrakcyjnej nauki języka włoskiego, ale też zdobycia i wyćwiczenia umiejętności na poziomie klas 1-3 szkoły podstawowej.