Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Kliknij Akceptuję, aby zamknąć ten komunikat. | Czytaj politykę cookies.

Bellissimo! 2 - Libro dello studente con eserciziario + Audio CD - podręcznik z ćwiczeniami

Bellissimo! 2 - Libro dello studente con eserciziario + Audio CD - podręcznik z ćwiczeniami

98.00 PLN


Zobacz opcje wysyłki


Bellissimo! 2 - Corso di Lingua Italiana - Libro dello studente con eserciziario + Audio CD

Bellissimo! to nowy, trzyczęściowy kurs języka i kultury włoskiej przeznaczony dla młodzieży w wieku licealnym, kładący nacisk na czynny rozwój umiejętności komunikacyjnych w szerokim ujęciu interkulturowym.

Kurs obejmuje trzy poziomy trudności odpowiadające kolejno poziomom zaawansowania językowego A1, A2 oraz B1 według ESOKJ (Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego) i oferuje:

  • wielopłaszczyznową metodologię nauczania,
  • elastyczną strukturę całego kursu oraz poszczególnych jednostek lekcyjnych,
  • czytelne i funkcjonalne połączenie elementów językowych odzwierciedlających założenia ESOKJ z żywą tkanką językowo-kulturową,
  • bogactwo autentycznych i aktualnych pod względem cywilizacyjnym materiałów.
Podręcznik wraz z zeszytem ćwiczeń
Podręcznik ucznia składa się z 12 jednostek lekcyjnych, z których każda obejmuje następujące działy:
  • Primi Passi: dwie strony z fotografiami sygnalizującymi uczniowi kontekst tematyczny danej lekcji i stymulującymi do konfrontacji kulturowej,
  • Guarda e ascolta, Leggi oraz Scrivi: trzy dwustronicowe sekcje skupiające się odpowiednio na poznawaniu materiałów audio i wideo, czytaniu oraz pisaniu, bazujące na materiałach odwołujących się do bieżących tematów cywilizacyjnych i społeczono-kulturowych,
  • Rifletti: jednostronicowa sekcja podsumowująca lekcję od strony gramatycznej,
  • Cosa so fare in italiano?: podsumowanie zawartości językowej danej lekcji w formie tabelki z możliwością dokonania przez ucznia samooceny pod kątem nabytych przez niego praktycznych umiejętności językowych.

Każde trzy jednostki lekcyjne zakończone są dodatkowym rozdziałem Giochi oferującym różnorodne ćwiczenia służące powtórzeniu i utrwaleniu materiału językowego z poprzedzających lekcji.

Zintegrowany z podręcznikiem 96-stronicowy zeszyt ćwiczeń (następujący po części "podręcznikowej") oferuje ćwiczenia zorientowane na zrozumienie i utrwalenie poznanych zasad językowych i słownictwa, w tym zawiera sekcję z zadaniami na podbudowie cywilizacyjno-kulturowej. Proponuje także serię ćwiczeń Verso la certificazione, skupiających się na rozwijaniu praktycznych umiejętności językowych pod kątem przygotowania do egzaminów ze znajomości języka włoskiego.

Autor: Barbara d'Annunzio, Marisa Pedrana Format 21x29,7cm, 240 stron ISBN 9788853618252


  • ISBN:9788853618252
  • Wydawnictwo:ELI PUBLISHING (ELI European Language Institute)


Dodano dnia: środa 11 marzec, 2015

Klienci, którzy zakupili tą pozycję wydawniczą : Bellissimo! 2 - Libro dello studente con eserciziario + Audio CD - podręcznik z ćwiczeniami kupili również:
Czas tworzenia : 0.280 Ilosc zapytan : 111 - czas : 0.032321955963135