Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Kliknij Akceptuję, aby zamknąć ten komunikat. | Czytaj politykę cookies.

A Tot of English - prenumerata roczna + audio mp3

A Tot of English - prenumerata roczna + audio mp3

89.90 PLN


Darmowa Wysyłka


Czasopismo językowe A Tot of English - prenumerata roczna (6 numerów + nagrania audio do wszystkich numerów w formacie mp3 i materiały dla nauczyciela do ściągnięcia online). Poziom A2-B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework).

OPIS W JĘZYKU ANGIELSKIM :
Lower intermediate (A2-B1)

The magazine presents an article for discussion and an illustrated comic strip dictionary which together introduce the theme and the grammar contained in each issue. Large photo posters and extensive articles give an insight into the most interesting elements of Anglophone culture.

16 pages in full colour
Format: 21x 29,7 cm
5 issues (September- May)


CZYM SĄ CZASOPISMA JĘZYKOWE ELI?

Czasopisma językowe to ilustrowane periodyki edukacyjne o charakterze językowo-kulturowym stworzone z myślą o osobach uczących się języków obcych. Oferują bogaty wybór treści odpowiednio dobranych pod kątem odbiorców z różnych grup wiekowych oraz z uwzględnieniem wielu poziomów zaawansowania, wspierając tym samym skuteczną edukację językową na wszystkich jej etapach w zakresie poziomów od A0/A1 do C1/C2.

Czasopisma językowe ELI wydawane są w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim i łacińskim.


DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ CZASOPISMA JĘZYKOWE ELI?

W skład bogatej kolekcji blisko trzydziestu czasopism językowych ELI wchodzą tytuły dedykowane dzieciom, nastolatkom oraz osobom dorosłym.


SPECYFIKA I STRUKTURA CZASOPISM

Na każde czasopismo językowe składa się artykuł przewodni poświęcony różnym wydarzeniom bieżącym ze współczesnego świata. Zbudowany jest on w oparciu o konkretne struktury i funkcje językowe oraz ukierunkowany na prezentację ciekawego słownictwa. Artykułowi głównemu towarzyszą inne artykuły prezentujące kulturę, tradycje i specyfikę krajów związanych z danym językiem obcym, a ponadto seria ćwiczeń rozwijających różne umiejętności językowe. Poszczególne czasopisma, w zależności od przedziału wiekowego, do którego są adresowane, zawierają również rekomendacje ciekawych stron internetowych, historyjki obrazkowe, wycinaki, gry oraz glosariusze prezentujące ciekawe słówka.


ROZWÓJ KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH

Celem edukacyjnym czasopism, poza funkcją związaną z typowym poznawaniem słownictwa i struktur gramatycznych, jest rozwijanie i łączenie różnych kompetencji językowych czytelnika, w szczególności słuchania, czytania, pisania, mówienia oraz skutecznej komunikacji z otoczeniem.


UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE

Czasopisma językowe ELI znajdują zastosowanie zarówno jako atrakcyjne uzupełnienie typowych zajęć szkolnych, jak i mogą stanowić doskonałą pomoc w nauce języka w warunkach domowych.


NAGRANIA AUDIO ORAZ MATERIAŁY DODATKOWE DO POBRANIA

Niemal wszystkim czasopismom językowym towarzyszą materiały do odsłuchu dostarczane w formacie mp3 oraz dodatkowe materiały dla nauczyciela, które subskrybenci mogą pobrać nieodpłatnie za pośrednictwem strony www.czasopisma-jezykowe.pl posługując się kodem umieszczonym w czasopiśmie.


PRZYGOTOWANE W OPARCIU O ESOKJ

Czasopisma językowe ELI przygotowane są w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.


STRUKTURA PRENUMERATY I TERMINY WYSYŁEK

Prenumeraty czasopism ELI funkcjonują w cyklach lat szkolnych. Każda prenumerata obejmuje 6 numerów wydawanych i rozsyłanych w następujących terminach:

  • numer 1 - przełom września i października,
  • numer 2 - listopad,
  • numer 3 - przełom grudnia i stycznia,
  • numer 4 - luty,
  • numer 5 - przełom marca i kwietnia,
  • numer 6 - maj.

Prenumeratę wykupić można w dowolnym momencie roku, przy czym:
  • w przypadku dokonania subskrypcji w trakcie trwania danego cyklu prenumeraty (w miesiącach od października do maja) osoba zamawiająca otrzymuje numery wcześniejsze wraz z pierwszym bieżącym numerem czasopisma ukazującym się po dniu rejestracji do prenumeraty i wysyłanym zgodnie z podanymi powyżej terminami.
  • w przypadku dokonania subskrypcji pomiędzy poszczególnymi cyklami prenumerat (w miesiącach od czerwca do września) prenumerata zostaje uruchomiona z końcem września.

FORMA I CZAS DOSTAWY

Z wyłączeniem szczególnych przypadków czasopisma przesyłane są do odbiorcy drogą pocztową bezpośrednio z centrali wydawnictwa ELI z zagranicy. Czas dostawy każdego numeru czasopisma wynosi około 10 dni roboczych od momentu wysyłki realizowanej zgodnie z podanymi powyżej terminami.


DANE ADRESOWE SUBSKRYBENTA

Po złożeniu zamówienia na prenumeratę dane adresowe subskrybenta zostają przekazane do centrali wydawnictwa ELI i służą one wyłącznie realizacji wysyłek zamówionych czasopism. Nie są one przetwarzane, ani wykorzystywane do celów marketingowych. Osoba dokonująca subskrypcji wyraża tym samym zgodę na udostępnienie swoich danych adresowych wydawnictwu ELI w celu realizacji wysyłek.


CENA PRENUMERATY

Cena prenumeraty wraz z nagraniem audio w formacie mp3 oraz dodatkowymi materiałami i kosztami przesyłki wynosi 89.90 zł. W przypadku zamówienia co najmniej pięciu prenumerat tego samego czasopisma i na ten sam adres odbiorcy cena jednostkowa prenumeraty wynosi 54.90 zł.


FORMA PŁATNOŚCI ZA PRENUMERATĘ

Jedyną formą płatności za prenumeratę jest przedpłata (realizowana jako przelew na konto lub za pomocą kanałów płatności). Nie ma możliwości zapłaty za prenumeratę za pobraniem, chyba że razem z prenumeratą klient zamawia inne książki lub materiały edukacyjne (w tej sytuacji odpłata za czasopismo zostaje pobrana przez pocztę lub firmę kurierską wraz z kwotą należną za pozostałe zamówione publikacje, a subskrypcja zostaje uruchomiona po przekazaniu środków na konto wydawnictwa).

  • Wydawnictwo:ELI PUBLISHING (ELI Magazines)


Dodano dnia: wtorek 11 czerwiec, 2013


Czas tworzenia : 0.329 Ilosc zapytan : 110 - czas : 0.047526686676025