Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Flip Posters Plus - 70x50cm (język hiszpański)

149,99 zł
NAKŁAD WYCZERPANY - NIE BĘDZIE WZNOWIENIA
Flip-Posters Plus - 70x50cm (język hiszpański) - to zestaw dwudziestu kolorowych posterów wspomagających skuteczne zapamiętywanie słownictwa, oraz struktur gramatycznych języka hiszpańskiego. Postery przedstawiają rysunki nawiązujące do różnych kategorii tematycznych i sytuacji z życia...
Ilość
brak na stanie


Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie
Flip-Posters Plus - 70x50cm (język hiszpański) - to zestaw dwudziestu kolorowych posterów wspomagających skuteczne zapamiętywanie słownictwa, oraz struktur gramatycznych języka hiszpańskiego. Postery przedstawiają rysunki nawiązujące do różnych kategorii tematycznych i sytuacji z życia codziennego. Specjalny marker oraz gąbka znajdujące się w komplecie umożliwiają bezpośrednie pisanie po powierzchni posterów (np. w celu podpisywania postaci i przedmiotów znajdujących się na rysunkach), a następnie zmazywanie efektów pracy jednym pociągnięciem ręki. W zestawie znajduje się broszurka metodyczna dla nauczyciela (do ściągnięcia online)  z opisami poszczególnych posterów (w tym z wykazem słówek i struktur gramatycznych z nimi związanych), oraz propozycjami różnych sposobów pracy i zabawy motywujących ucznia do samodzielnego pisania i mówienia.

Lista tematów:
-przyjazd i witanie gości
-w domu
-we własnym pokoju
-w mieście
-na skrzyżowaniu
-w sklepie
-w parku
-party w ogrodzie
-w studiu telewizyjnym
-na stadionie
-w restauracji
-rozmowa przez telefon
-w teatrze
-na stacji kolejowej
-na kempingu
-nad morzem
-na poczcie
-rozmowa o pracę
-w biurze podróży
-na lotnisku

Plakaty zainstalowane są na kartonowym składanym stojaku o wymiarach 70x50cm i o strukturze przypominającej kalendarz biurkowy. Stojak razem z plakatami po złożeniu można przechowywać w specjalnej kartonowej teczce.

Format 70x50cm

Zestaw zawiera: kartonową teczkę, stojak z przypiętymi na stałe plakatami, marker, gąbkę do ścierania oraz 32 stronicową broszurę metodyczną do ściągnięcia online.

Ściągnij broszurę metodyczną

Dodatkowymi komponentami poszerzającymi zakres możliwości wykorzystania posterów są: Libro del alumno oraz Poszerzony przewodnik Guía del profesor (obie publikacje do kupienia osobno).

ISBN 9788853609366 

9788853609366
9788853609366
9788853609366

Flip-Posters Plus - 20 posters ilustrados para la Educación Secundaria.

Nivel A2 - B1

Aprender y practicar vocabulario relacionado con adolescentes, así como estructuras del idioma

Después de observar uno o más posters, se pueden llevar a cabo diferentes actividades orales, de observación, y escritas. Se puede escribir directamente sobre el póster con el rotulador especial que se incluye en la caja.

70x50 cm, 20 pósteres a todo color 1 rotulador, 1 borrador
ISBN 9788853609366