Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Flip Posters Plus - 70x50cm (Français)

149,99 zł
NAKŁAD WYCZERPANY - NIE BĘDZIE WZNOWIENIA
Flip-Posters Plus - 70x50cm (Français) - to zestaw dwudziestu kolorowych posterów wspomagających skuteczne zapamiętywanie słownictwa, oraz struktur gramatycznych języka francuskiego. Postery przedstawiają rysunki nawiązujące do różnych kategorii tematycznych i sytuacji z życia codziennego....
Ilość
brak na stanie


  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Darmowa wysyłka od kwoty 220zł Darmowa wysyłka od kwoty 220zł
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie
Flip-Posters Plus - 70x50cm (Français) - to zestaw dwudziestu kolorowych posterów wspomagających skuteczne zapamiętywanie słownictwa, oraz struktur gramatycznych języka francuskiego. Postery przedstawiają rysunki nawiązujące do różnych kategorii tematycznych i sytuacji z życia codziennego. Specjalny marker oraz gąbka znajdujące się w komplecie umożliwiają bezpośrednie pisanie po powierzchni posterów (np. w celu podpisywania postaci i przedmiotów znajdujących się na rysunkach), a następnie zmazywanie efektów pracy jednym pociągnięciem ręki. W zestawie znajduje się broszurka metodyczna dla nauczyciela (do ściągnięcia online) z opisami poszczególnych posterów (w tym z wykazem słówek i struktur gramatycznych z nimi związanych), oraz propozycjami różnych sposobów pracy i zabawy motywujących ucznia do samodzielnego pisania i mówienia.

Lista tematów:
-przyjazd i witanie gości
-w domu
-we własnym pokoju
-w mieście
-na skrzyżowaniu
-w sklepie
-w parku
-party w ogrodzie
-w studiu telewizyjnym
-na stadionie
-w restauracji
-rozmowa przez telefon
-w teatrze
-na stacji kolejowej
-na kempingu
-nad morzem
-na poczcie
-rozmowa o pracę
-w biurze podróży
-na lotnisku

Plakaty zainstalowane są na kartonowym składanym stojaku o wymiarach 70x50cm i o strukturze przypominającej kalendarz biurkowy. Stojak razem z plakatami po złożeniu można przechowywać w specjalnej kartonowej teczce.

Format 70x50cm

Zestaw zawiera: kartonową teczkę, stojak z przypiętymi na stałe plakatami, marker, gąbkę do ścierania oraz 32 stronicową broszurę metodyczną do ściągnięcia online.

Ściągnij broszurę metodyczną

Dodatkowymi komponentami poszerzającymi zakres możliwości wykorzystania posterów są: Cahier d'activités oraz Poszerzony Guide du professeur (obie publikacje do kupienia osobno).

ISBN 9788853609342
Wydawnictwo ELI

9788853609342
9788853609342
9788853609342

Flip-Poster Plus - 20 posters illustrés pour élèves de niveau intermédiaire.

Un instrument utile pour connaître et mémoriser un ample vocabulaire et les structures linguistiques relativement complexes, liées aux situations de la vie des élèves. Dans le guide pédagogique chaque poster est introduit par une description, avec une liste de mots et de structures utiles, suivie d’exercices et d’activités à proposer en classe.

La mallette contient: Flip-Posters Plus, 70x50 cm 1 marqueur, 1 chiffon sec
ISBN 9788853609342