Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Laboratorio di Grammatica 4 + lettura

23,90 zł
Laboratorio di grammatica 4 to czwarta część serii pięciu zeszytów, które za pomocą rysunków i zabawnych ćwiczeń o narastającym stopniu trudności w bezstresowy sposób wprowadzają dzieci w świat głosek, sylab, budowy wyrazów, zasad pisowni i ortografii, jak również charakterystyki...
Ilość
dostępne

  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Darmowa wysyłka od kwoty 220zł Darmowa wysyłka od kwoty 220zł
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

Laboratorio di grammatica 4 to czwarta część serii pięciu zeszytów, które za pomocą rysunków i zabawnych ćwiczeń o narastającym stopniu trudności w bezstresowy sposób wprowadzają dzieci w świat głosek, sylab, budowy wyrazów, zasad pisowni i ortografii, jak również charakterystyki składni, skutecznie ucząc przy tym podstaw języka włoskiego.

Dla kogo?
Seria Laboratorio di grammatica przeznaczona jest dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej rozpoczynających naukę języka włoskiego oraz kontynuujących naukę tego języka na poziomach od A1 do B1 (adekwatnie do poziomów poszczególnych zeszytów serii).

Cele:
-poznawanie elementarnych informacji z zakresu morfologii, części mowy, składni, gramatyki,
-nauka słownictwa i struktur języka włoskiego.

Struktura:
Zeszyt Laboratorio di grammatica 4 podzielony jest na krótkie rozdziały poświęcone prostym zagadnieniom z zakresu alfabetu, pisowni, ortografii oraz części mowy takich jak rzeczowniki, przymiotniki, czasowniki, przyimki itd., jak również zawiera proste zadania przeznaczone do rozwiązywania samodzielnie przez dzieci lub z pomocą rodzica bądź nauczyciela. Oferowane w poszczególnych ćwiczeniach formy aktywności umożliwiają dziecku łagodne przyswojenie zasad językowych, a dzięki przyjemnej dla oka stylistyce, licznym zabawnym ilustracjom oraz uproszczonemu kolorystycznie drukowi zachęcającemu do pokolorowania we własnym zakresie wybranych rysunków i elementów graficznych książka umożliwia twórczy i harmonijny rozwój dziecka oraz konsolidację jego sprawności językowych, komunikacyjnych i manualnych.

Proponowane rodzaje ćwiczeń:
-uzupełnianie brakujących elementów,
-wyszukiwanie podobieństw i różnic,
-czytanie i pisanie,
-kolorowanie.

Do książki dołączona jest 64-stronicowa lekturka dla dzieci z serii Piccoli lettori (19x11,5cm).

80 stron
Format: 29,7x21cm
ISBN 9788846823533
9788846823533
9788846823533
9788846823533

I quaderni operativi Laboratorio di Grammatica propongono una serie di schede concepitetendendo conto delle Indicazioni Nazionali per i Piani di Studio Personalizzati nella Scuola Primaria.

L'articolazione delle attività in essi contenute, sempre organizzate seguendo una progressiva gradualità, fa riferimento ai diversi livelli inerenti la riflessione linguistica: semantico, morfo-sintattico, logico-strutturale.

I quaderni presentano anche alcune schede di verifica degli apprendimenti raggiunti.

80 pagine
Formato: 29,7x21cm
ISBN 9788846823533