Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -10%

Pandy the Panda 1 Student's Book + Song CD

35,01 zł Zniżka 10%
38,90 zł

Pandy the Panda 1 Student's Book - podręcznik pierwszego poziomu kursu Pandy the Panda będący bogato ilustrowaną książką dla przedszkolaka i jego rodzica. Podręcznik ucznia składa się z ośmiostronicowych jednostek lekcyjnych proponujących różnego rodzaju zajęcia wzrokowo-słuchowe...

Ilość
dostępne

  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Darmowa wysyłka od kwoty 220zł Darmowa wysyłka od kwoty 220zł
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

Pandy the Panda 1 Student's Book - podręcznik pierwszego poziomu kursu Pandy the Panda będący bogato ilustrowaną książką dla przedszkolaka i jego rodzica.

Podręcznik ucznia składa się z ośmiostronicowych jednostek lekcyjnych proponujących różnego rodzaju zajęcia wzrokowo-słuchowe oraz zadania o charakterze ludycznym (kolorowanki, wycinanki, wyklejanki, zagadki, układanki itp…) ukierunkowane na osiąganie wyznaczonych celów, jak również stymulujące zdolności motoryczne dziecka.

Rodzaje najczęściej proponowanych zadań:
-Listen and say the chant.
-Listen and sing.
-Look and stick.
-Look and do.
-Look and draw.
-Trace and colour.
-Sing and do.
-Find and colour.
-Colours and say.
-Join, colour and say.
-Stick and say.
-Draw and say.

Ponadto każdej lekcji towarzyszą fotografie przedstawiające różne sytuacje z życia codziennego małego dziecka.

Lekcja kończy się zawsze sekcją zachęcającą dziecko do indywidualnej i samodzielnej pracy.

Po każdych 2-3 lekcjach następuje sekcja Story przedstawiająca krótką historyjkę, lub scenkę nawiązującą do typowych sytuacji, z którymi może mieć do czynienia małe dziecko.

Podręcznikowi towarzyszą sympatyczne piosenki i rymowanki znajdujące się na załączonej płycie CD audio (do których słowa znajdują się w przewodniku dla nauczyciela) stymulujące zaangażowanie dziecka w naukę języka.

Kurs Pandy the Panda doskonale odpowiada potrzebom 3-5 latków związanym z ich aktywnością, dostarcza bogactwo przeżyć oraz wiadomości o otaczającym świecie.

Przykładowe strony z podręcznika:

.Spis rozdziałów:
Starter Unit Hello Pandy!
Unit 1 Me and My Family
Unit 2 My Bedroom
Unit 3 Colours!
Story 1 The lost boy!
Unit 4 My Toys
Unit 5 My Pet!
Unit 6 My Breakfast
Story 2 Pandy's picnic
Unit 7 Hot and cold!
Unit 8 Day and Night
Story 3 Pandy's Birthday

Zapoznaj się ze szczegółami oferty gratisowej >>

Autorzy kursu: Magaly Villarroel, Nina Lauder

72 strony oraz dwie obustronne wycinanki + 4 strony z naklejkami

Format: 28x23cm

ISBN: 9788853605795

9788853605795
9788853605795
9788853605795

Pandy the Panda 1 Student's Book

Pandy the Panda is a three-level English language course consisting of class books, activity books and teacher’s books designed to feature topics used in kindergarten in L1 as the axis around which the course rotates. Young learners will be captivated by the adventures of Pandy, his friends and their playhouse. It also motivates children through entertaining chants, songs, pen-to-paper activities, games, puzzles, stickers, stories, etc.

Flexible course with a wide range of attractive, ageappropriate components which will ensure enjoyable English learning for very young learners.

Puppet, flashcards, posters, photo pages, chants, songs and personalisation tasks to present and recycle vocabulary in a meaningful way.

Focuses on key areas of child development while helping improve fine and gross motor-skills as well as personal awareness themes.

Student's Book
-Full colour pupil’s book with a variety of motivating, ageappropriate tasks for very young learners.
-Photos to bring the real world into the classroom.
-Before story and After story pages
-Personalisation tasks at the end of each unit
-Allows for development of fine and gross motor skills
-Fantastic chants and songs with guidance in the Teacher’s Book on how to enhance student involvement.

 

 

Topics:
Starter Unit Hello Pandy!
Unit 1  Me and My Family
Unit 2  My Bedroom
Unit 3  Colours!
Story 1 The lost boy!
Unit 4  My Toys
Unit 5  My Pet!
Unit 6  My Breakfast
Story 2 Pandy's picnic
Unit 7  Hot and cold!
Unit 8  Day and Night
Story 3 Pandy's Birthday

by Magaly Villarroel, Nina Lauder

The Student's Book contains CD audio with songs

72 pages + stickers

28x23cm

ISBN: 9788853605795

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 11 customer reviews
Autentyczny zakup

Wydawnictwo ELI European Langauge Institute zrobiło bardzo dobry kurs angielskiego dla maluchów. Wykorzystuję go w swojej pracy z dziećmi i mogę śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najsympatyczniejszych i metodycznie najlepiej opracowanych kursów z jakimi się do tej pory zetknęłam. Na uwagę zasługują bardzo przyzwoite piosenki, przyjazna i oryginalna szata graficzna oraz bogactwo dodatkowych komponentów takich jak karty flashcards i plansze story cards.

Autentyczny zakup

Pandy the Panda to bardzo starannie skomponowany kurs do nauki języka angielskiego dla przedszkolaków. Wyważona i czytelna szata graficzna ułatwia komunikację z dzieckiem i ułatwia precyzyjne formułowanie stawianych mu zadań. Szczególnym atutem kursu jest fakt, iż posiada bardzo wiele komponentów świetnie uzupełniające rdzeń, czyli podręcznik. Umożliwia to dostosowanie kursu do wielu metod i stylów pracy a także do poziomu uczniów. <br /> Trzeba wspomnieć jeszcze o doskonale opracowanych poradniku metodycznym. Znajdziemy w nim szczegółowy scenariusz całego kursu, lekcja po lekcji i zadanie po zadaniu, z którego można skorzystać jako z gotowego programu nauczania bądź, inspirując się nim, skomponować własny. Kurs zdecydowanie wart polecenia!

Autentyczny zakup

Pandy the Panda to wspaniała seria wydawnicza do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym. Stanowi bardzo dobry wstęp do bardziej formalnej nauki języka, jaką dziecko może podjąć w wieku szkolnym, gdy nabędzie już pewnych podstawowych dla nauki umiejętności, takich jak pisanie i czytanie.Już na pierwszy rzut oka książka zwraca swoją uwagę kolorową i wyrazistą szata graficzną. Dla dziecka w wieku 3-5 lat, do którego adresowana jest książka, bodźce wzrokowe stanowią jedno z głównych źródeł poznania świata, toteż schludna, wyrazista i dobrze zorganizowana warstwa graficzna stanowi istotną cechę i wielką zaletę pozycji. Jednak kluczową cechą książeczki jest ukierunkowanie na wzbudzenie różnorodnej aktywności dziecka i połączenie nauki języka z celami ogólnopoznawczymi i ogólnorozwojowymi. Dzięki licznym zachętom do interakcji, takim jak wycinanki, kolorowanki, zadania z użyciem naklejek czy piosenki,w które wprowadza dziecko załączona płyta CD, nauka języka odbywa się w sposób niesformalizowany i bardzo naturalny, co jest tak istotne w przypadku tak młodego i wrażliwego ucznia. Zdecydowanie polecam, nie tylko nauczycielom, ale także i rodzicom, którzy chcieli by, aby ich pociecha rozpoczęła naukę języka już we wczesnym dzieciństwie.

Autentyczny zakup

Potwierdzam, że kurs języka angielskiego Pandy the Panda pod względem stopnia trudności, formy przekazu, właściwego doboru pojęć, nazw, terminów i sposobu ich wyjaśniania jest jak najbardziej przystosowany do poziomu kształcenia dzieci w wieku 3-5 lat. <br /> <br /> Podręcznik, zeszyt ćwiczeń oraz pozostałe komponenty takie jak Story Cards i Flashcards mają bardzo estetyczną szatę graficzną i zawierają rzeczowy materiał ilustracyjny adekwatny do przedstawianych treści nauczania. <br /> <br /> Zakres materiału rzeczowego i materiału ilustracyjnego są odpowiednie do liczby godzin przewidzianych w ramowym planie nauczania edukacji wczesnoprzedszkolnej.<br /> <br /> Ponadto metoda nauczania Pandy the Panda ma logiczną i spójną konstrukcję i zawiera propozycje działań edukacyjnych aktywizujących i motywujących maluchy umożliwiając im przy tym nabycie umiejętności określonych w podstawie programowej.<br /> <br /> Kurs ten polecam każdemu, kto poszukuje solidnej i skutecznej recepty na to jak uczyć małe dzieci języka angielskiego.<br /> <br /> Z poważaniem,<br /> Katarzyna Chmiel

Autentyczny zakup

Moje pierwsze spotkanie z kursem Pandy the Panda z wydawnictwa ELI wywarło na mnie jak najlepsze wrażenie. Wszystkie komponenty są pięknie wydane i aż przyjemnie bierze się je do ręki.<br /> <br /> Zacznę od kilku słów na temat podręcznika, a raczej książeczki dla przedszkolaka. Podzielona jest ona na osiem rozdziałów treściowo dostosowanych do wieku malucha. Tematy to kolory, zabawki, rodzina, jedzenie itd... Każdy rozdział charakteryzuje się prostymi barwnymi ilustracjami z misiem Pandą w roli głównej i zachęca dziecko do wykonywania ulubionych przez maluchów aktywności, czyli kolorowania, przyklejania naklejek (naklejki są załączone do podręcznika!), oraz rozwiązywania ćwiczeń polegających na obserwowaniu, porównywaniu, łączeniu elementów itd... Książka sprawnie i skutecznie przekazuje dziecku wiedzę o świcie jakby mimochodem czyniąc to po angielsku, co pozwala na naturalną naukę tego języka.<br /> Do tego wszystkiego świetna oprawa muzyczna, czyli oryginalne dziecięce piosenki i wyliczanki, przy czym dzięki temu, że do książki dołączona jest płytka CD audio, to każdy rodzic może słuchać piosenek razem z dziećmi w domu bez konieczności pożyczania i przegrywania płyty od nauczycielki.<br /> <br /> Kurs poza swoją główną funkcją polegającą na nauce języka angielskiego uczy również podstawowej wiedzy o świecie na poziomie przedszkolnym (poziom maluchów, czyli 3-4 latków).<br /> Jednym słowem Pandy the Panda to niezwykle przyjazna metoda uczenia języka angielskiego oraz wiedzy o świecie dla maluchów rozwijająca sprawności manualne, wrażliwość dziecka i pobudzająca własną twórczość i inwencję wśród przedszkolaków.<br /> <br /> O zeszycie ćwiczeń, poradniku metodycznym i pozostałych komponentach napiszę w osobnych recenzjach.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, zakupili również: