Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -14%

Let's Party! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

45,49 zł Zniżka 14%
52,90 zł

Gra językowa Let's Party! - wersja z rozbudowaną instrukcją w języku polskim oraz dodatkową kostką do gry. Let's Party! jest grą językową w domino o tematyce związanej ze wspólnym spędzaniem czasu i organizowaniem różnego rodzaju spotkań towarzyskich i przyjęć. Gra ukierunkowana...

Ilość
dostępne

  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Darmowa wysyłka od kwoty 220zł Darmowa wysyłka od kwoty 220zł
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

Gra językowa Let's Party! - wersja z rozbudowaną instrukcją w języku polskim oraz dodatkową kostką do gry.

Let's Party! jest grą językową w domino o tematyce związanej ze wspólnym spędzaniem czasu i organizowaniem różnego rodzaju spotkań towarzyskich i przyjęć. Gra ukierunkowana jest na naukę najpopularniejszych czasowników angielskich oraz ich poprawnego użycia w zdaniach formułowanych w czasie teraźniejszym, przeszłym i przyszłym. Gra pozwala w miłej i bezstresowej atmosferze poszerzyć zakres znajomości słownictwa języka angielskiego na poziomie A2-B1, jak również lepiej poznać elementy kultury anglojęzycznej związanej z życiem towarzyskim oraz kuchnią.

gra ELI z polską instrukcją

Charakter gry: Domino

Poziom trudności: A2-B1

Jeden z możliwych scenariuszy prowadzenia rozgrywki: Karty domina należy potasować i rozdać uczestnikom gry. Partię rozpoczyna gracz posiadający kartę domina z rysunkiem ukazującym chronologicznie najwcześniejszą czynność związaną z organizacją przyjęcia. Pozostali gracze dokładają do niej kolejno swoje elementy domina w taki sposób, aby rysunek odpowiadał zapisowi słownemu i odczytują na głos zdania w czasie teraźniejszym, przeszłym, lub przyszłym układane przy pomocy podanych w nawiasach bezokoliczników (dodatkowym wariantem gry jest odmienianie podanych w bezokolicznikach czasowników przez inne wybrane osoby i czasy). Wygrywa ten z uczestników gry, który poprawnie zastosuje wszystkie czasowniki w dokładanych przez siebie elementach domina oraz jako pierwszy pozbędzie się swoich kart domina. Z kolei przegrywa osoba, która jako ostatnia zostanie z kartą.

Tematyka i cele językowe: poprawne stosowanie najczęściej używanych czasów gramatycznych, nauka słownictwa związanego ze wspólnym spędzaniem czasu i organizowaniem spotkań towarzyskich 

Przedział wiekowy: dzieci od 8 roku życia, młodzież, dorośli

Zastosowanie: Gra znajduje zastosowanie zarówno w trakcie zajęć w szkole jak i w warunkach domowych (zabawy z przyjaciółmi i rodziną, lub prywatne lekcje języka angielskiego).

Dodatkowe korzyści: Gra Let's Party! doskonali sprawności umysłowe takie jak pamięć, koncentracja i spostrzegawczość, sprzyja skutecznemu zapamiętywaniu oraz uczy aktywności i zdrowej rywalizacji, a jej ludyczny charakter pomaga w nawiązywaniu relacji społecznych z pozostałymi uczestnikami gry oraz wpływa pozytywnie na zredukowanie dystansu pomiędzy uczniem i uczącym.

Dodatkowa kostka: Gra wzbogacona została o nowe warianty rozgrywek dzięki zastosowaniu dodatkowej kostki rozszerzającej zakres edukacyjny gry.

Rozszerzona instrukcja: Do gry dołączono rozbudowaną instrukcję w języku polskim zawierającą:

  • wprowadzenie metodyczne dla nauczycieli, rodziców oraz samych graczy,
  • rozbudowane scenariusze rozgrywek,
  • propozycje zabaw i ćwiczeń edukacyjnych,
  • przeznaczony do kopiowania praktyczny słowniczek wyrazów używanych w grze wraz z tłumaczeniem na język polski i transkrypcją fonetyczną.

Instrukcja w języku polskim to również udogodnienie dla osób nie znających języka obcego w stopniu wystarczającym do zapoznania się z oryginalną, obcojęzyczną wersją instrukcji, a także możliwość samodzielnego pokierowania zabawami językowo-edukacyjnymi z dziećmi lub rówieśnikami.

Gra opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages) - poziom A2-B1

Więcej informacji na temat gier do nauki języka angielskiego znajdziesz tutaj

Zestaw zawiera:
-48 kartonowych elementów domina z umieszczonymi po jednej stronie obrazkami, a po drugiej stronie czynnościami opisanymi słownie
-8-stronicową instrukcję metodyczną w języku angielskim z opisem reguł gry, podpowiedziami, dodatkowymi pomysłami dotyczącymi różnych wariantów prowadzenia rozgrywki, a także kilkoma ciekawymi informacjami kulturowymi na temat organizowania i charakteru przyjęć w Wielkiej Brytanii,
-dodatkową kostkę do gry,
-rozbudowaną instrukcję w języku polskim.


Format 21,5x14,5 cm
Opakowanie: eleganckie kartonowe pudełko, folia
ISBN 9788853604736
Wydawnictwo ELI & ET TOI

9788853604736
9788853604736
9788853604736

Opis

Poziom trudności
A2
B1
Typ i mechanika gry językowej
Domino
Gra do nauki języka
angielskiego
Przedział wiekowy
dla dorosłych
dla dzieci od lat 7/8
dla młodzieży
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
liceum
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zabawa w domu
zajęcia grupowe
zajęcia indywidualne
Cel edukacyjny i sprawności językowe
gra do nauki czasowników
gra do nauki gramatyki
gra do nauki mówienia
gra do nauki rozumienia ze słuchu
gra do nauki słówek, słownictwa
gra pamięciowa
gra rozwijająca mowę
Seria
Let's Play in English - gry językowe do nauki angielskiego

Let's Party!

Level A2-B1

RULES OF GAME
The game can be played at school or at home. The teacher can adapt the game depending on the level of the students choosing to conjugate the verbs in the past, present or future forms.
Starting with the beginning card and following the usual domino rules, the players need to combine the illustration with the correct written description conjugating the verb in the required tense (past-present-future) and with the corresponding person (3rd person singular or plural) and progressively reconstruct the phases of the party.
The player who correctly inserts all his cards wins the game. The teacher’s booklet contains information of the theme of ‘parties’, typical recipes, some useful websites and the list of the verbs used in the game with the relative conjugations.

MATERIALS
• 48 cards with on one half an illustration and a phrase (verb in the infinitive) on the other half
• A teacher’s booklet

LINGUISTIC OBJECTIVES
• To facilitate the learning, reinforcement and correct use of frequently used tenses
• To extend vocabulary

Language: English

Target: Primary/ Secondary Schools
Age group: 8-15
Levels Common European Framework:  A2-B1

Components: The box (21,5 x 14,5 cm) contains:
-48 dominoes
-1 teacher’s guide

ISBN: 9788853604736

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Autentyczny zakup

Let's Party! to gra językowa typu domino, jej głównym tematem jest organizowanie przyjęć, a także innych spotkań w gronie znajomych. Przygotowana przez wydawnictwo ELI gra umożliwia naukę angielskiego dzieciom, młodzieży i dorosłym. Zestaw zawiera 48 kart domino z kolorowymi obrazkami i przykładami zdań, dodatkową kostkę <br /> do gry, instrukcje w języku angielskim i polskim. W polskiej instrukcji mamy podane różne sposoby rozgrywek, a także słowniczek z wyrazami z gry.<br /> Według mnie gra językowa Let's Party! stanowi nie tylko pomoc w nauce języka, ale także może być ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu z dala od ekranu komputera czy telewizora.

Autentyczny zakup

Pomysłowa i funkcjonalna gra dydaktyczna. Łączy elementy gry w domino, znanej z innych gier ELI, z bardziej złożonymi elementami rozgrywki, polegającymi na odpowiedniej koniugacji czasowników. Poziom trudności rozgrywki można regulować (A2-B1) poprzez określenie czasów, jakie będą używane w zadaniowaniu akcji podejmowanych przez ucznia - elastyczność ta stanowi dodatkową zaletę. W związku z tym polecam tę pozycję dydaktyczną, w szczególności jako użyteczne narzędzie powtórkowe.

Autentyczny zakup

Bardzo dobra gra! Świetnie sprawdza się jako ćwiczenie rozluźniające na zajęciach w szkole językowej. Atrakcyjna i oryginalna "imprezowo-towarzyska" tematyka! Poziom trudności A2, lub B1 w zależności do tego w jaki sposób korzysta się z gry. Dobre wykonanie.

Tytuły powiązane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, zakupili również: