Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Best Commercial Practice

85,90 zł

Best Commercial Practice - Business Theory & Practice I Culture English for Specific Purposes (ESP) Poziom trudności: Intermediate - Upper-Intermediate CEFR B1 – B2 Ten obszerny kurs języka angielskiego w biznesie powstał z myślą o osobach planujących karierę zawodową związaną...

Ilość
dostępne

  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Darmowa wysyłka od kwoty 220zł Darmowa wysyłka od kwoty 220zł
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

Best Commercial Practice - Business Theory & Practice I Culture

English for Specific Purposes (ESP)
Poziom trudności: Intermediate - Upper-Intermediate
CEFR B1 – B2

Ten obszerny kurs języka angielskiego w biznesie powstał z myślą o osobach planujących karierę zawodową związaną z handlem, marketingiem, finansami, stosunkami międzynarodowymi itd.

Podręcznik oferuje materiały i narzędzia umożliwiające przygotowanie do pracy zawodowej z użyciem języka angielskiego w szeroko pojętym środowisku biznesowym, skupiając się w szczególności na kształtowaniu kompetencji komunikacyjnych. Kurs oferuje szeroki wachlarz tekstów, począwszy od e-maili i klasycznej korespondencji biurowej, poprzez autentyczne i fikcyjne artykuły prasowe, aż do dłuższych tekstów opisowych - wszystko to ułożone według wzrastającego stopnia trudności leksykalnej i gramatycznej.

Przejrzysty układ graficzny i precyzyjna prezentacja tematów wraz z głęboką analizą problematyki biznesowej służą systematycznemu kształtowaniu czterech głównych kompetencji językowych, bazując na materiałach dotyczących zarówno teoretycznej, jak i praktycznej strony funkcjonowania świata biznesu.

Kurs uzupełniają dodatkowe materiały edukacyjne dostępne on-line.

Struktura podręcznika:

Pierwsza część książki dzieli się na 7 tematycznych rozdziałów, poruszających obszernie następujące zagadnienia:

The world of Business
• Business Organizations
• Marketing and Advertising
• International Trade
• Transport and Insurance
• Banking and Finance
• Globalisation

Każdy rozdział składa się z teoretycznego wprowadzenia do tematu w dziale Business in Theory oraz praktycznych porad i instrukcji dotyczących form komunikacji ustnej i pisemnej w dziale Business in Practice. Po nich następuje dział Business Language, prezentujący nowe słownictwo i struktury gramatyczne, dalej zaś dział Business News, którego podstawą jest artykuł prasowy dotyczący aktualnych zagadnień. Ostatni moduł każdego rozdziału, Move to the Net, porusza zagadnienia związane z Internetem i nowoczesnymi technologiami komunikacji. Jego uzupełnienie stanowią pliki wideo osiągalne z poziomu elektronicznej wersji kursu, a także dodatkowe materiały dostępne on-line. Każdy z działów zawiera dużą liczbę różnorodnych ćwiczeń konsolidujących zdobytą wiedzę i rozwijających kompetencje komunikacyjne.

W końcowej części książki znajduje się stustronicowy dodatek Cultural Background zawierający teksty i ćwiczenia cywilizacyjno-kulturowe, przybliżający zagadnienia geograficzne, historyczne, socjologiczne, ekonomiczne i instytucjonalne ważne dla zrozumienia współczesnego kształtu świata biznesu w powiązaniu z cywilizacją anglojęzyczną. Poruszane są w nim między innymi tematy takie jak kolonializm, równouprawnienie kobiet, globalne ocieplenie, kryzys systemu bankowego, multikulturalizm i inne. Tu także znajdują się ćwiczenia powiązane z rozszerzającymi materiałami dostępnymi w internecie.

W końcowej części książki znajdują się dodatki w postaci następujących wykazów i zestawień:

Phraseology - wykaz charakterystycznych wyrażeń i zwrotów stosowanych w kontaktach biznesowych, zarówno w komunikacji ustnej, jak i w przypadku różnych form korespondencji i typów dokumentów
Abbverations - wykaz angielskich skrótów pojęć biznesowych
Business Word Bank - słownik pojęć z zakresu biznesu
• tabele odmian czasowników nieregularnych
• tabela czasowników frazowych wraz z objaśnieniami

Pozostałe komponenty wchodzące w skład kursu Best Commercial Practice:
-Podręcznik nauczyciela - zawiera obszerne uwagi metodyczne, materiały do kopiowania, nagrania audio na dwóch płytach CD oraz multimedialny program do przygotowywania testów.
-Książka w wersji cyfrowej - integruje wszystkie elementy kursu w łatwą w użyciu i interaktywną całość, umożliwiającą prowadzenie lekcji w atrakcyjniejszej formie i stymulującą uczących się do większej aktywności.

Autor: Alison Smith
22 x 28cm, miękka oprawa
384 kolorowych stron
ISBN 9788853615589

9788853615589
9788853615589
9788853615589

Opis

Przedział wiekowy
dla dorosłych
dla młodzieży
Kontekst edukacyjny
zajęcia grupowe
zajęcia indywidualne
Cykl edukacyjny
ESP - English for Specific Purposes

Best Commercial Practice - workbook

English for Specific Purposes (ESP)
Levels Intermediate - Upper-Intermediate
CEFR B1 – B2

Components
• Coursebook (384 pp full colour)
• Teacher’s Book; Class Audio CDs; Multi-ROM Test Maker
• Teacher’s Digital Book
• Best Commercial Practice Online Resources

This text-rich course of business English is designed for students preparing for a career involving sales, marketing, finance, international relations etc. The wide variety of text types ranging from emails to classic business letters, from authentic and semi-authentic articles to descriptive texts alongside a carefully structured progression and review of the major grammatical structures and functions, provide a thorough preparation in the various genres and registers of today’s business world.

Listening, speaking and writing are also developed in a series of clearly-labelled activities. The cultures of the English-speaking World are explored in the last part of the book which closes with a useful Glossary of technical terms and phraseology.

Extensive teaching notes, photocopiable materials and editable tests in digital format are provided.

The interactive digital book containing all the material in interactive format gives the teacher the chance to make learning English more stimulating with ‘heads-up’ interactive lessons.

by Alison Smith
22 x 28cm, paperback
384 colour pages
ISBN 9788853615589

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Autentyczny zakup

BEST COMMERCIAL PRACTICE to dobry podręcznik do angielskiego w szeroko pojętym biznesie. Atrakcyjny układ treści oraz wzrastający poziom trudności umożliwia naukę indywidualną lub pod kierunkiem. Dużo ćwiczeń praktycznych. Ciekawe materiały audio i video dostępne on line. Polecam zarówno dla studentów jak i przedsiębiorców. Proponuję też FLASH ON ENGLISH FOR COMMERCE

Autentyczny zakup

Obszerna i bogata w treści pozycja z jasnym i przejrzystym układem rozdziałów i tematów. Powiedzmy, że zbyt obszerna jak na zastosowanie w liceum, ale dla studentów w sam raz.

Autentyczny zakup

ELI ESP Best Commercial Practice to bardzo fachowa i obszerna publikacja językowa z dziedziny handlu i biznesu.

Autentyczny zakup

\'Best Commercial Practice\' to bardzo udane wydawnictwo, przyzwoicie opracowane pod względem merytorycznym i edytorskim, i widać, iż wiele pracy poświęcono starannemu doborowi tekstów i materiałów. Książka, prócz nieocenionej wartości jako podręcznik do nauki języka, pogłębia także wiedzę w tematach z obszaru handlu, prawa handlowego, marketingu, ale także geopolityki i stosunków międzynarodowych, pomagając zrozumieć mechanizmy rządzące tymi dziedzinami oraz poznać słownictwo i struktury gramatyczne użyteczne w pracy zawodowej. Szczerze polecam i czekam z niecierpliwością na pozostałe elementy kursu.