Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

El español con...juegos y actividades 1 nivel elemental

28,90 zł
El español con...juegos y actividades - nivel elemental - to książka na poziomie początkującycm z trzystopniowej serii kolorowych książek sprawdzających i systematyzujących poprzez rebusy, zabawy krzyżówkowe i inne ćwiczenia o charakterze ludycznym znajomość gramatyki i słownictwa...
Ilość
brak na stanie


Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

El español con...juegos y actividades - nivel elemental - to książka na poziomie początkującycm z trzystopniowej serii kolorowych książek sprawdzających i systematyzujących poprzez rebusy, zabawy krzyżówkowe i inne ćwiczenia o charakterze ludycznym znajomość gramatyki i słownictwa hiszpańskiego z różnych dziedzin życia. Każda część składa się z 14 rozdziałów zawierających po 20 wybranych słów opatrzonych ilustracjami. Słowa te występują następnie w krzyżówkach i rebusach. Na końcu książki znajdują się rozwiązania. Zabawowy charakter książki czyni z niej doskonałe narzędzie do nauki języka również w trakcie wakacji.

Lista tematów:

-La casa
-La familia
-El cuerpo humano
-Los colores
-Alimentos y bebidas
-La ropa
-Los animales
-La naturaleza
-La escuela
-Las profesiones
-La ciudad
-Los medios de transporte
-El tiempo y las estaciones
-Las acciones

Przykładowe strony:

English_with_games_and_act_strony.gif

(obrazki w dużym formacie w galerii poniżej)


Format: 17x24cm, 96 kolorowych stron

ISBN 9788881488247

Wydawnictwo ELI
9788881488247
9788881488247
9788881488247

El español con...juegos y actividades - es una publicación en 3 volúmenes que será, para los estudiantes de español de niveles comprendidios entre elemental e intermedio, un instrumento didáctico útil y placentero para aprender el lexico y las estructruras básicas de la lengua española.

Nivel 1 - elemental

Temas:

-La casa
-La familia
-El cuerpo humano
-Los colores
-Alimentos y bebidas
-La ropa
-Los animales
-La naturaleza
-La escuela
-Las profesiones
-La ciudad
-Los medios de transporte
-El tiempo y las estaciones
-Las acciones

ISBN 9788881488247

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Autentyczny zakup

Seria chyba znana każdemu, kto uczył się hiszpańskiego.

Klasyka wśród książek do nauki słówek hiszpańskich. Przejrzysty i logiczny układ, słownictwo podzielone na rozdziały zaprezentowane w praktyczny sposób. Książka ma trzy poziomy. Najprostszy z możliwych sposobów nauki. Zabawne ćwiczenia sprawdzające, których jest naprawdę sporo.

Autentyczny zakup

Szybka nauka słówek

Sięgnęłam po tę serię, gdyż kiedyś używałam jej odpowiednika po angielsku. Poza grami jęzkowymi jest to chyba jedna z najbardziej znanych serii tego wydawnictwa. Każdy rozdział uczy słówek z jakiegoś tematu w formie około dwudziestu małych obrazków z podpisami, a potem mamy kilka stron z ćwiczeniami, krzyżówkami i rebusami na znajomość tych słówek. Dowolna kolejność rozdziałów, można więc zacząć od interesującego nas tematu (dom, sklep, zwierząta, czynności, zawody itd.). Ta książka na początkowym etapie nauki języka jest nie do przecenienia, zwłaszcza jeśli ktoś lubi naukę na luzie, która daje wymierne efekty.