Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Kliknij Akceptuję, aby zamknąć ten komunikat. | Czytaj politykę cookies.

Dla nauczycieli

SPIS TREŚCI:

Stały rabat dla nauczycieli
Zamówienia z płatnością na podstawie faktury pro forma lub odroczonym terminem płatności
Zamówienia w ramach funduszy unijnych i programów rządowych
Zamówienia zbiorowe
Umów się na prezentację materiałów
Dostawa do szkół
Ściągnij katalog online lub zamów w wersji papierowej
Zamawianie brakujących pozycji
Zamawianie materiałów, których nie ma w ofercie


-----------------------------------------------------------


STAŁY RABAT DLA NAUCZYCIELI
Nauczyciele języków obcych i lektorzy mają prawo do zakupu wszystkich materiałów z wydawnictw ELI PUBLISHING oraz LA SPIGA MODERN LANGUAGES z dodatkowym 5% rabatem kumulującym się ze zniżkami obowiązującymi w sklepie. W celu otrzymania stałej zniżki należy po zarejestrowaniu się w naszej księgarni językowej wysłać do nas e-mail na adres info@ettoi.pl z informacją o uprawnieniu do zniżki, oraz dołączyć dokument potwierdzający fakt, że jest się nauczycielem. Dokumentem takim może być skan legitymacji nauczycielskiej, lub zaświadczenie od dyrektora szkoły potwierdzające zatrudnienie na stanowisku nauczyciela języka obcego. Po weryfikacji otrzymanych danych przypiszemy do konta Klienta nauczyciela/lektora stały dodatkowy rabat w wysokości 5%.

Warunkiem korzystania ze zniżki dla nauczycieli jest zgoda na otrzymywanie newslettera i zaznaczenie tej opcji podczas rejestracji.

Do góry


-----------------------------------------------------------


ZAMÓWIENIA Z PŁATNOŚCIĄ NA PODSTAWIE FAKTURY PRO FORMA LUB Z ODROCZONYM TERMINEM PŁATNOŚCI 
W przypadku zamówień składanych przez nauczyciela w imieniu szkoły, przedszkola lub innej instytucji oświatowej (gdy płatnikiem zamówienia ma być któryś z tych podmiotów) istnieje możliwość otrzymania faktury pro forma (po opłaceniu której wystawiona zostanie faktura VAT), bądź też opłacenia zamówienia w terminie 14 dni po otrzymaniu przesyłki na podstawie faktury odroczonym terminem płatności. W takiej sytuacji możliwe jest wybranie w sklepie internetowym jednej z następujących form płatności:

-przelew - przedpłata na podstawie faktury pro forma
-przelew - faktura z terminem płatności 14 dni *

*przy czym każde zamówienie, na które ma być wystawiona faktura z terminem płatności 14 dni powinno zostać potwierdzone faksem (na numer 12 396 58 67) zawierającym pieczęć jednostki organizacyjnej składającej zamówienie oraz podpisem osoby uprawnionej do złożenia zamówienia.

Do góry


-----------------------------------------------------------


ZAMÓWIENIA W RAMACH FUNDUSZY UNIJNYCH I PROGRAMÓW RZĄDOWYCH
Obsługujemy zamówienia realizowane z funduszy Unii Europejskiej oraz w ramach programów rządowych. Wystawiamy faktury z 14-dniowym (lub dłuższym) terminem płatności respektując jednocześnie życzenia i wskazówki zamawiającego dotyczące ewentualnej konieczności uściślenia, bądź wprowadzenia zmian w nazewnictwie zamawianych artykułów.

Jeżeli z przyczyn formalnych niemożliwe jest złożenie zamówienia poprzez sklep internetowy, prosimy o przesłanie zamówienia faksem (na numer 12 396 58 67) lub w załączniku do emaila, bądź listownie. W tym celu można skorzystać z gotowych formularzy, które można pobrać z tutaj.

Do góry


-----------------------------------------------------------


ZAMÓWIENIA ZBIOROWE
Zamówienia zbiorowe na duże ilości podręczników honorujemy rabatami.

Do góry


-----------------------------------------------------------


UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ MATERIAŁÓW
Na terenie Krakowa i okolic wszystkim nauczycielom, lektorom, oraz osobom zainteresowanym dokładnym poznaniem naszej oferty proponujemy możliwość osobistego spotkania na terenie szkoły lub w innej dogodnej dla nauczyciela lokalizacji w celu prezentacji całości oferty materiałów językowych lub wybranych jej pozycji. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny lub email.

Do góry


-----------------------------------------------------------


DOSTAWA DO SZKÓŁ
Zamówienia których końcowa wartość po odjęciu ewentualnych upustów przekroczy 220zł* realizowane będą z pominięciem kosztów przesyłki.
Ponadto bezpłatną dostawę gwarantujemy również szkołom znajdującym się w granicach administracyjnych Krakowa. Będziemy przy tym wdzięczni za możliwość osobistego spotkania z osobą zamawiającą w celu przedstawienia szczegółów naszej oferty.

Do góry


-----------------------------------------------------------


ŚCIĄGNIJ KATALOG ONLINE LUB ZAMÓW W WERSJI PAPIEROWEJ
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi nowymi katalogami na rok 2012/2013 prezentującymi ofertę materiałów do nauki języków obcych z wyd. ELI PUBLISHING, a ponadto LA SPIGA MODERN LANGUAGES.

Katalogi możesz pobrać tutaj.

Istnieje również możliwość otrzymania bezpłatnych katalogów powyższych wydawnictw w wersji papierowej.

Do góry


-----------------------------------------------------------


DARMOWA WYSYŁKA
W przypadku zamówień indywidualnych na kwotę powyżej 220zł na materiały z wydawnictw ELI PUBLISHING oraz LA SPIGA MODERN LANGUAGES przesyłkę wysyłamy na koszt własny niezależnie od wybranego sposobu płatności.

Do góry

------------------------------------------------------------


ZAMAWIANIE BRAKUJĄCYCH POZYCJI
Dokładamy wszelkich starań aby materiały znajdujące się w naszej stałej ofercie były zawsze dostępne "od ręki". Jeżeli chcesz zamówić pozycję wydawniczą, której akurat zabrakło na stanie magazynowym, wyślij do nas email, a poinformujemy Cię o dostępności natychmiast po otrzymaniu nowej partii towaru!
Część materiałów z naszej oferty pochodzących z innych wydawnictw niż ELI European Language Institute oraz La Spiga Modern Languages ściągamy na zamówienie w ciągu kilku dni roboczych. Pozycje te mogą być opatrzone informacją o braku produktu na stanie magazynowym oraz o możliwości zamówienia na życzenie Klienta (bez żadnych dodatkowych kosztów).

Do góry


-------------------------------------------------------------


ZAMAWIANIE MATERIAŁÓW, KTÓRYCH NIE MA W STAŁEJ OFERCIE
Jeżeli chcesz zamówić materiały do nauki języków, których nie znalazłeś w naszej ofercie (na przykład pochodzące z innych wydawnictw), wyślij email z informacją, a my postaramy się zamówić je dla Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe!

Do góry

-----------------------------------------------------------
Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Do góry


Czas tworzenia : 0.083 Ilosc zapytan : 31 - czas : 0.024865949645996