Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Kliknij Akceptuję, aby zamknąć ten komunikat. | Czytaj politykę cookies.

Dla nauczycieli

SPIS TREŚCI:

Stały rabat dla nauczycieli
Zamówienia z płatnością na podstawie faktury pro forma lub odroczonym terminem płatności
Zamówienia w ramach funduszy unijnych i programów rządowych
Zamówienia zbiorowe
Umów się na prezentację materiałów
Dostawa do szkół
Ściągnij katalog online lub zamów w wersji papierowej
Zamawianie brakujących pozycji
Zamawianie materiałów, których nie ma w ofercie


-----------------------------------------------------------


STAŁY RABAT DLA NAUCZYCIELI
Nauczyciele języków obcych i lektorzy mają prawo do zakupu wszystkich materiałów z wydawnictw ELI PUBLISHING oraz LA SPIGA MODERN LANGUAGES z dodatkowym 5% rabatem kumulującym się ze zniżkami obowiązującymi w sklepie. W celu otrzymania stałej zniżki należy po zarejestrowaniu się w naszej księgarni językowej wysłać do nas e-mail na adres info@ettoi.pl z informacją o uprawnieniu do zniżki, oraz dołączyć dokument potwierdzający fakt, że jest się nauczycielem. Dokumentem takim może być skan legitymacji nauczycielskiej, dyplomu ukończenia studiów w zakresie nauczania języka obcego lub zaświadczenie od dyrektora szkoły potwierdzające zatrudnienie na stanowisku nauczyciela języka obcego. Po weryfikacji otrzymanych danych przypiszemy do konta Klienta nauczyciela/lektora stały dodatkowy rabat w wysokości 5%.

Warunkiem korzystania ze zniżki dla nauczycieli jest zgoda na otrzymywanie newslettera i zaznaczenie tej opcji podczas rejestracji.

Do góry


-----------------------------------------------------------


ZAMÓWIENIA Z PŁATNOŚCIĄ NA PODSTAWIE FAKTURY PRO FORMA LUB Z ODROCZONYM TERMINEM PŁATNOŚCI 
W przypadku zamówień składanych przez nauczyciela w imieniu szkoły, przedszkola lub innej instytucji oświatowej (gdy płatnikiem zamówienia ma być któryś z tych podmiotów) istnieje możliwość otrzymania faktury pro forma (po opłaceniu której wystawiona zostanie faktura VAT), bądź też opłacenia zamówienia w terminie 14 dni po otrzymaniu przesyłki na podstawie faktury odroczonym terminem płatności. W takiej sytuacji możliwe jest wybranie w sklepie internetowym jednej z następujących form płatności:

-przelew - przedpłata na podstawie faktury pro forma
-przelew - faktura z terminem płatności 14 dni *

*przy czym każde zamówienie, na które ma być wystawiona faktura z terminem płatności 14 dni powinno zostać potwierdzone faksem (na numer 12 396 58 67) zawierającym pieczęć jednostki organizacyjnej składającej zamówienie oraz podpisem osoby uprawnionej do złożenia zamówienia.

Do góry


-----------------------------------------------------------


ZAMÓWIENIA W RAMACH FUNDUSZY UNIJNYCH I PROGRAMÓW RZĄDOWYCH
Obsługujemy zamówienia realizowane z funduszy Unii Europejskiej oraz w ramach programów rządowych. Wystawiamy faktury z 14-dniowym (lub dłuższym) terminem płatności respektując jednocześnie życzenia i wskazówki zamawiającego dotyczące ewentualnej konieczności uściślenia, bądź wprowadzenia zmian w nazewnictwie zamawianych artykułów.

Jeżeli z przyczyn formalnych niemożliwe jest złożenie zamówienia poprzez sklep internetowy, prosimy o przesłanie zamówienia faksem (na numer 12 396 58 67) lub w załączniku do emaila, bądź listownie. W tym celu można skorzystać z gotowych formularzy, które można pobrać z tutaj.

Do góry


-----------------------------------------------------------


ZAMÓWIENIA ZBIOROWE
Zamówienia zbiorowe na duże ilości podręczników honorujemy rabatami.

Do góry


-----------------------------------------------------------


UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ MATERIAŁÓW
Na terenie Krakowa i okolic wszystkim nauczycielom, lektorom, oraz osobom zainteresowanym dokładnym poznaniem naszej oferty proponujemy możliwość osobistego spotkania na terenie szkoły lub w innej dogodnej dla nauczyciela lokalizacji w celu prezentacji całości oferty materiałów językowych lub wybranych jej pozycji. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny lub email.

Do góry


-----------------------------------------------------------


DOSTAWA DO SZKÓŁ
Zamówienia których końcowa wartość po odjęciu ewentualnych upustów przekroczy 220zł* realizowane będą z pominięciem kosztów przesyłki.

Do góry


-----------------------------------------------------------


ŚCIĄGNIJ KATALOG ONLINE LUB ZAMÓW W WERSJI PAPIEROWEJ
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi nowymi katalogami na rok 2012/2013 prezentującymi ofertę materiałów do nauki języków obcych z wyd. ELI PUBLISHING, a ponadto LA SPIGA MODERN LANGUAGES.

Katalogi możesz pobrać tutaj.

Istnieje również możliwość otrzymania bezpłatnych katalogów powyższych wydawnictw w wersji papierowej.

Do góry


-----------------------------------------------------------


DARMOWA WYSYŁKA
W przypadku zamówień indywidualnych na kwotę powyżej 220zł na materiały z wydawnictw ELI PUBLISHING oraz LA SPIGA MODERN LANGUAGES przesyłkę wysyłamy na koszt własny niezależnie od wybranego sposobu płatności.

Do góry

------------------------------------------------------------


ZAMAWIANIE BRAKUJĄCYCH POZYCJI
Dokładamy wszelkich starań aby materiały znajdujące się w naszej stałej ofercie były zawsze dostępne "od ręki". Jeżeli chcesz zamówić pozycję wydawniczą, której akurat zabrakło na stanie magazynowym, wyślij do nas email, a poinformujemy Cię o dostępności natychmiast po otrzymaniu nowej partii towaru!
Część materiałów z naszej oferty pochodzących z innych wydawnictw niż ELI European Language Institute oraz La Spiga Modern Languages ściągamy na zamówienie w ciągu kilku dni roboczych. Pozycje te mogą być opatrzone informacją o braku produktu na stanie magazynowym oraz o możliwości zamówienia na życzenie Klienta (bez żadnych dodatkowych kosztów).

Do góry


-------------------------------------------------------------


ZAMAWIANIE MATERIAŁÓW, KTÓRYCH NIE MA W STAŁEJ OFERCIE
Jeżeli chcesz zamówić materiały do nauki języków, których nie znalazłeś w naszej ofercie (na przykład pochodzące z innych wydawnictw), wyślij email z informacją, a my postaramy się zamówić je dla Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe!

Do góry

-----------------------------------------------------------
Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Do góry


Czas tworzenia : 0.205 Ilosc zapytan : 31 - czas : 0.05501582661438