Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Davaj ! - prenumerata roczna (wersja PDF)

59,90 zł

Czasopismo językowe Davaj! - prenumerata roczna w wersji elektronicznej bez możliwości druku (6 numerów). Poziom A2-B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.OPIS W JĘZYKU ROSYJSKIM:Средний уровень (A2-B1)Полезный инструмент, чтобы познакомиться...

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 • Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
 • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
 • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

Czasopismo językowe Davaj! - prenumerata roczna w wersji elektronicznej bez możliwości druku (6 numerów). Poziom A2-B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

OPIS W JĘZYKU ROSYJSKIM:
Средний уровень (A2-B1)

Полезный инструмент, чтобы познакомиться с различными сторонами русской действительности посредством статей, маршрутов и интервью. Поистине полезны игры, тесты и задания для запоминания прочитанного материала. Большие красочные постеры отображают наиболее интересные черты России, облегчая тем самым восприятие культуры.

• Smile!
• Cамые красочные города в мире
• А что ты готовишь на Рождество?
• Когда животные становятся искусством
• Танцевальным шагом
• Бегом!

16 цветных страниц 21x29, 7 см 6 выпусков (Сентябрь-май)

Czasopismo dla osób ze znajomością języka rosyjskiego na poziomie B2-C1. Zawiera ciekawe i aktualne artykuły przybliżające uczniowi tematy związane z cywilizacją i kulturą rosyjską, stylem życia Rosjan oraz służy jako doskonały materiał wspomagający skuteczną naukę języka rosyjskiego.

16 kolorowych stron
Format: 21x 29,7 cm
6 numerów (od września do maja)

CZYM SĄ CZASOPISMA JĘZYKOWE ELI?

Czasopisma językowe to ilustrowane periodyki edukacyjne o charakterze językowo-kulturowym stworzone z myślą o osobach uczących się języków obcych. Oferują bogaty wybór treści odpowiednio dobranych pod kątem odbiorców z różnych grup wiekowych oraz z uwzględnieniem wielu poziomów zaawansowania, wspierając tym samym skuteczną edukację językową na wszystkich jej etapach w zakresie poziomów od A0/A1 do C1/C2.

Czasopisma językowe ELI wydawane są w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim i łacińskim.


DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ CZASOPISMA JĘZYKOWE ELI?

W skład bogatej kolekcji blisko trzydziestu czasopism językowych ELI wchodzą tytuły dedykowane dzieciom, nastolatkom oraz osobom dorosłym.


SPECYFIKA I STRUKTURA CZASOPISM

Na każde czasopismo językowe składa się artykuł przewodni poświęcony różnym wydarzeniom bieżącym ze współczesnego świata. Zbudowany jest on w oparciu o konkretne struktury i funkcje językowe oraz ukierunkowany na prezentację ciekawego słownictwa. Artykułowi głównemu towarzyszą inne artykuły prezentujące kulturę, tradycje i specyfikę krajów związanych z danym językiem obcym, a ponadto seria ćwiczeń rozwijających różne umiejętności językowe. Poszczególne czasopisma, w zależności od przedziału wiekowego, do którego są adresowane, zawierają również rekomendacje ciekawych stron internetowych, historyjki obrazkowe, gry oraz glosariusze prezentujące ciekawe słówka.


ROZWÓJ KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH

Celem edukacyjnym czasopism, poza funkcją związaną z typowym poznawaniem słownictwa i struktur gramatycznych, jest rozwijanie i łączenie różnych kompetencji językowych czytelnika, w szczególności słuchania, czytania, pisania, mówienia oraz skutecznej komunikacji z otoczeniem.


UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE

Czasopisma językowe ELI znajdują zastosowanie zarówno jako atrakcyjne uzupełnienie typowych zajęć szkolnych, jak i mogą stanowić doskonałą pomoc w nauce języka w warunkach domowych.


PRZYGOTOWANE W OPARCIU O ESOKJ

Czasopisma językowe ELI przygotowane są w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.


STRUKTURA PRENUMERATY I TERMINY UKAZYWANIA SIĘ KOLEJNYCH NUMERÓW

Prenumeraty czasopism ELI funkcjonują w cyklach lat szkolnych. Każda prenumerata obejmuje 6 numerów publikowanych w następujących terminach:

 • numer 1 - przełom września i października,
 • numer 2 - listopad,
 • numer 3 - przełom grudnia i stycznia,
 • numer 4 - luty,
 • numer 5 - przełom marca i kwietnia,
 • numer 6 - maj.


Prenumeratę wykupić można w dowolnym momencie roku, przy czym:

 • w przypadku dokonania subskrypcji w trakcie trwania danego cyklu prenumeraty (w miesiącach od października do maja) osoba zamawiająca otrzymuje na swój adres email wszystkie numery, które ukazały się przed dniem rejestracji, a kolejne zgodnie z podanymi powyżej terminami.
 • w przypadku dokonania subskrypcji pomiędzy poszczególnymi cyklami prenumerat (w miesiącach od czerwca do września) prenumerata zostaje uruchomiona z końcem września.


FORMA I CZAS DOSTAWY CZASOPISM W FORMIE ELEKTRONICZNEJ

Czasopisma ELI w formie elektronicznej dostarczane są w postaci pliku PDF na podany przez subskrybenta adres email, przy czym numery, które ukazały się przed dniem rejestracji, dostarczane są w ciągu 24 godzin od momentu opłacenia subskrypcji, a kolejne w ciągu 24 godzin od momentu opublikowania ich przez wydawnictwo.


CENA PRENUMERATY

Cena prenumeraty w wersji elektronicznej bez możliwości druku wynosi 59.9 zł.

FORMA PŁATNOŚCI ZA PRENUMERATĘ

Jedyną formą płatności za prenumeratę jest przedpłata (realizowana jako przelew na konto lub za pomocą kanałów płatności). Nie ma możliwości zapłaty za prenumeratę za pobraniem, chyba że razem z prenumeratą klient zamawia inne książki lub materiały edukacyjne (w tej sytuacji odpłata za czasopismo zostaje pobrana przez pocztę lub firmę kurierską wraz z kwotą należną za pozostałe zamówione publikacje, a subskrypcja zostaje uruchomiona po przekazaniu środków na konto wydawnictwa).