Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Wpisy z February, 2020

Czytaj graj i ucz się angielskiego!

Poznaj materiały edukacyjne ukierunkowane na uczenie się języka angielskiego przy pomocy prostych historyjek do czytania, gier planszowych, zabaw zespołowych, piosenek, nagrań audio oraz wideo.

Czytaj więcej
Jak opanować przydatne czasowniki po hiszpańsku?

Jak poznać przydatne czasowniki w języku hiszpańskim i nauczyć się stosowania ich w swobodnej wypowiedzi, a ponadto poprawnie je odmieniać w różnych czasach i trybach?

Czytaj więcej
Jak wyeksponować gry jezykowe i lektury?

Odpowiednie wyeksponowanie pomocy edukacyjnych w pracowni językowej lub sali lekcyjnej to wyzwanie. Nawet najbardziej atrakcyjne dla uczniów materiały nie wzbudzą zainteresowania, jeżeli dzieci nie będą miały szans ich zobaczyć. Ważne więc, aby ich ułożenie było...

Czytaj więcej
Gry językowe: przymiotniki i przeciwieństwa

Jak uczyć się przymiotników w języku obcym i bez trudu je zapamiętywać? Od których zacząć i które przydadzą się najbardziej w codziennej komunikacji po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, francusku lub włosku?

luty 10, 2020 Prezentacje i recenzje
Czytaj więcej
Co zwiedzić we Włoszech? - poznawanie najciekawszych włoskich miejsc i nauka włoskiego

Włochy i ich najciekawsze miejsca na liście światowego dziedzictwa UNESCO - nauka języka i kultury.

luty 7, 2020 Prezentacje i recenzje
Czytaj więcej
Czytaj, graj i ucz się hiszpańskiego!

Propozycja nauki hiszpańskiego dla dzieci poprzez czytanie, słuchanie, animowane scenki wideo i grę w domino opowiadającą o czynnościach codziennych.

luty 3, 2020 Prezentacje i recenzje
Czytaj więcej
La storia di un amore eterno

Utilizzare una storia per far interagire gli studenti? Perché no?

Czytaj więcej
Tout le monde peut slamer!

Voici des activités pour un travail qui permet d’entraîner les étudiants à la compréhension écrite d’un texte, à la production orale, à la médiation et qui leur fait découvrir ce qu’est l’art de la déclamation.

Czytaj więcej